Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Üdv a "international-iq-test.c...

BurnedJay kérdése:

Üdv a "international-iq-test.com" mennyire real oldal?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet az oldalon végzett teszt eredményét komolyan venni?

Köszi



2023. jún. 21. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbb ilyen tesztet a szcientológusok működtetik, ÓVAKODJ TŐLÜK!!!
2023. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%

IQ tesztek helyett inkább: önbizalom, önbecsülés szerzését. Ami a tudások felhalmozásából és azon emberekből tevődik túlnyomó részt össze, akikkel körbe veszed magadat és akik körülötted vannak.

Számos kérdést olvastam itt a gyakorin, ahol jól megfogalmazták a hozzászólók, hogy az IQ teszteknek (kivétel nélkül mindnek) miért nincsen értelmük. Nem tudok linkeket küldeni. Sok IQ teszt primitív és mind rendkívül leszűkültek, 1-2 képességre koncentrálnak, míg az igazi értelem sokkal összetettebb.

Az élet problémáinak megoldása + az élethelyzetek helyes látása, és a logikai feladványok merőben különböznek egymástól.


Tudások felhalmozása + emberek, akikkel körül veszed magad és akikkel körül vagy véve.

2023. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az itteni válaszokat tudom javasolni [link]
2023. aug. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!