Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hova mehetnék TOVÁBBTANULNI?

Pacaaa kérdése:

Hova mehetnék TOVÁBBTANULNI?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hetedikes vagyok és még elképzelésem sincs hová mehetnék továbbtanulni. Lassan már igazán elkezdhetnék gondolkozni ezen..

De nem nagyon tudom mik közül lehetne választani.

Matematika és fizika nagyon nem az erősségem..Egészségügyire se mennék,mert én még a tű látványától is képes vagyok elájulni..

Most sorolhatnám hogy mik azok a dolgok amik nem állnak hozzám közel,de talán egyszerűbb lenne azzal kezdeni,mi az ami szóbajöhet.


Imádok nyelvet tanulni. Már beszélek anyanyelvi szinten magyarul-németül és albánul. És már 4 éve tanulom az angolt. Amit legszívesebben csinálok még,az a SPORT minden menyiségben. Minden egyes sportágat szívesen kipróbálnék. E mellett élsportoló is vagyok,ezért is lenne jó valami sport iskola.

Remélem tudtok segíteni!


2010. okt. 17. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Miben? Adott, hogy sport vagy nyelv, a nyelv valamivel biztosabb megélhetést nyújt. Ehhez mit lehet még hozzátenni?
2010. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyelv miatt mehetnél stewardes-nek (ha lány vagy :D), idegenvezetőnek, idegenforgalmi ügyintézőnek.

vagy sportkommentátornak, vagy valami hasonlónak. :)

2011. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!