Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyi lehet a súlya egy...

Mennyi lehet a súlya egy 10x15centis, élő fára erősíthető kompozit lapocskának?

Figyelt kérdés
Szóval, olyan kompozitból készültnek, amit élő fára lehet tenni.

#kompozit anyag #élő fára való kompozit #kompozit súlya
febr. 11. 03:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A "kompozit" egy nagyon tág fogalomkör - ezért a feltett kérdés megválaszolhatatlan!
febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b1812567 ***** válasza:
100%
A kompozit azt jelenti, hogy több anyagból áll össze. Nem tudjuk milyen anyagokra gondoltál. Ahogy a lap vastagságát sem. Így nem lehet megmondani. De gondolom max pár deka.
febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy az, hogy élő fára és erősíthető kb. meghatározza, hogy milyen anyagokból lehet, és azokból az adott anyagokból kb. meghatározható, hogy mennyi lehet a súlya.

Ha pár deka, akkor az már jó.

Köszönöm.

febr. 11. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből még nem igazán értettem meg a téma lényegét, de eszembe jutott néhány állati dolog:


Linkelném, de most nincs kéznél nekem az a kép, mikor a kretén vadászok úgy rakták ki a nyalósót az állatoknak, hogy durchban átfúrtak egy 15 centiméteres törzsű fiatal fát. Utána egy 2 centiméteres vasrudat dugtak át a lyukon, amire rádugták a sókockát!


A mázsás etetőhordók felláncolását 5 cm-es faágakra meg már inkább nem részletezem...

febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!