Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Segitseg! Mit tegyek ? Eltöröt...

Segitseg! Mit tegyek ? Eltörött a hihanyos hőmérő, tobb oraja is lehet annak de csak most vettem eszre!

Figyelt kérdés
A konyhában egy edény ra volt teve, egesz nap a gyerekeim es en a konyhába ki/be. A higany tobb darabban volt, olvastam hogy mérgezést lehet kapni a belégzésekor főleg ha szét van esve a higany. Mire szamitsak? Nagyon féltem őket!!!

febr. 20. 19:50
1 2
 11/12 TappancsMancs ***** válasza:
Két nagyon jó link is van hozzá kérdező és a kén takarítás után is jó lenne.
febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"sosem takarítottam fel, nem is tudtam akkor még, hogy nem szabad hozzányúlni"

Bőrön át nem szívódik fel. És éveket kell eltölteni higanygőzös környezetben ahhoz, hogy mérgezést kapj. Higany ügyben átestünk a ló túloldalára. A múlt században [2000-ig] az orvos higanyos vérnyomásmérővel mérte a vérnyomásodat. És sem az orvos, sem az asszisztencia nem pistult bele 40 évnyi szolgálat után SEM a mindennapi higany expozícióba. TappancsMancs kormányzati linkje is egy durván túltolt, internetről összeollózott tákolmány, a szerző sem a kémiához sem az orvostudományhoz nem konyított. A cél az volt, hogy bolondbiztos cikket írjon és mindenki rettegjen a higanytól. Ezt a célt elérte. Ha az ijesztgetés a cél, akkor jó. Ha valaki a valóságra kíváncsi, akkor ne olvassa.

febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!