Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Eddig teljesen elhanyagoltam...

Eddig teljesen elhanyagoltam mind a történelem, mind a magyar, ének és művészettörténet tanulását is, szóval teljesen műveletlen vagyok?

Figyelt kérdés

Ezen szeretnék változtatni.


Kiskorom óta imádok olvasni, viszont abból is csak ya, fantasy és egyéb, pusztán szórakoztatás céljából íródott könyvet olvastam, így sajnos ilyen téren is el vagyok maradva.

Szeretnék elkezdeni szépirodalmat olvasni, bővíteni a tudásom, viszont ehhez szükséges egy alaptudás, ahhoz, hogy tényleg értsem, miről olvasok.


Szóval a kérdés az lenne, hogy van-e olyan oldal, ahol rendesen össze van gyűjtve az anyag, illetve hogy volna-e egyéb tippetek.

(Tankönyvet ne írjátok, sajnos könnyen elkalandozik a figyelmem, úgyhogy azok nem túl hatékonyak nálam)


febr. 25. 23:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
*érdeklődésemnek megfelelően
febr. 27. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!