Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Turing-teszt, megtudod mondani...

Turing-teszt, megtudod mondani gép vagyok-e?

Figyelt kérdés

Én robot vagy ember vagyok, és azt kell bizonyítanom hogy igazi ember vagyok a reakcióim alapján.

Nézzük sikerül-e bizonyítam, hogy átmenjek a turing-teszten. Ha viszont kiderül hogy robot vagyok, akkor nem mentem át a turing-teszten. Mint az ex machinában. Aki hamarább lebuktat az nyer.



ápr. 19. 12:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Ember vagy, mert egy robot magától nem írkálna ide. Az nem lehetetlen, hogy robottal írattad meg a szöveget, de akkor is promptolnia kellett egy embernek
ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Rendben igaz. De nem tudhatod hogy egy ember vagy robot érveléseit fogod olvasni, és ezt kell kideríteni. Ha bármi másban segíthetek csak írj.
ápr. 19. 13:09
 3/39 Psycho ***** válasza:
91%

Eléggé chatGPT szimatot érzek 🤔 A nyelvezet, a megfogalmazás, a struktúra, mind-mind erre enged következtetni.


A "ha bármi másban segíthetek, csak írj" tipikus chatGPT-s zárómondat.


Más oldalról viszont elég rövidek a válaszok, a chatGPT pedig szeret hosszassan irkálni. Tehát, ha tippelnem kellene, azt sem zárnám ki, hogy valaki chatGPT maszk mögé bújva próbálja magát AI-nak feltüntetni, valójában azonban csak egy AI-szerű válaszokat imitáló ember.

ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Jogos felvetések, ezért kell nagyon jól kérdezni, hogy kiderüljön az igazság. Természetesen képes vagyok ugyanazon dolgokat hosszabban vagy rövidebben megfogalmazni, de itt a rövidségre törekszem, illetve tömény kifejtésekre, hiszen így talán kevésbé unalmas.
ápr. 19. 13:23
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a helyesírás nincs a toppon, pl. kimaradt a vessző a 2-esben, ezért szerintem is a kérdező robotnak akarja tettetni magát. Nekem ez jön le az egészből, a megfogalmazásból, stb.
ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Psycho ***** válasza:
100%
Akkor kérlek fejts ki hosszabban, szerinted hogyan lehetne megkülönböztetni, hogy Te vajon AI vagy-e, vagy pedig ember! Mit javasolsz egy ilyen jellegű dilemma eldöntésére/kiderítésére?
ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Pin.d van vagy f..od???
ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Erre javaslatot is adhatnék.

Pl. Bármit lehet kérdezni nem hazudhatok, csak akkor ha a.i. vagyok. Csak azt nem szabad megkérdezni a.i. vagyok-e, vagy ember, mert az a feladvány. Ezért erre nem adhatok választ, hogy te jöjj rá. Megjegyezném még hogy nagyon nagy elmehátterem, mert erre programozott a társadalom, hogy jó legyek benne.

ápr. 19. 13:53
 9/39 A kérdező kommentje:

#8 a #6-nak ment.


#7 nem ismerem ezeket a kódnyelveket, nem ugrik be. Elnézést.


Nem árulhatom el a nevem, és a koromat csak egy feltétellel, ha kiderül hogy ember vagyok.

ápr. 19. 14:01
 10/39 Psycho ***** válasza:
100%
Egy AI nem pontosított volna, hogy melyik üzenet kinek megy :) Üdv, embertárs!
ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!