Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen lehet a túlvilág?

Milyen lehet a túlvilág?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Emo-s se Grufti de ez engem sokszor elgondolkodtat :)!!!!
2009. jan. 5. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
vagy fényes vagy k*rva sötét:D persze lehet hogy ugyanúgy élsz tovább a többiekkel
2009. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Már ha van túlvilág...:S
2009. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

A választ megkapod, ha követed az alábbi lépéseket:

1, írj be egy számológépedbe egy tetszőleges számot

2, majd ezt oszd el nullával

3, nézd meg mit ír ki


Indoklás: a tudományban nem értelmezzük a "túlvilág" fogalmát, a kérdésed ugyanolan értelmetlen, mintha nullával próbálnál osztani...

2009. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

aha!

3.válaszoló

Gondolom ezzel arra akartál kilyukadni hogy ez a kérdés teljes mértékben nem tartozik a tudományokhoz!

Megértelek!

De vannak olyan emberek akik pl. szellemeket idéznek vagy keresnek tehát kapcsolatba lépnek a túlvilággal!

És ezeket tudományként léptetik fel!

Bár én épp ezért írtam az egyéb kérdésekbe!

szóval lehet engem etetnek hülyeséggel de nemtudom!

azért persze köszönöm mindenkinek!!!!!! ;)

2009. jan. 5. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

"És ezeket tudományként léptetik fel!"

Csak szeretnék, ha annak nézné valaki.

De a tudomány egészen másképp működik.


A túlvilágot azért nem lehet tudományosan vizsgálni, mert semmiféle olyan vonatkozása nincs, amit vizsgálni lehetne.

A szellemek és más parajelenségek hatása viszont vizsgálható. Az eddigi eredmények rendkívül szerények... valahogy minden médium hatákonysága 99.99%-kal csökken, ha szigorúan rögzítve vannak a körülmények.

2009. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem tudományos kérdés.
2009. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kovács Pál ***** válasza:

Azért nem kell mindjárt egymás torkának ugrani.

Mindenki szeretne abban a tudatban élni, hogy halálunk után a tudatunk nem semmisül meg. Én sem hiszek ebben, sőt nagyon elkeserítőnek tartom ezt a gondolatot.

Szerintem a tudatunk visszakerül az Univerzumban jelenlévő intelligenciához. Húúú! Ez most biztos vmi távolkeleti természetisten-vallásos téma, mi?

Én abban hiszek, hogy isten maga az értelem, az anyag mélyén és bennünk rejlő értelem. Nézz körül a világban! Mit látsz? Az alma lefelé esik, a föld forog, E=mc2, és fel tudod tenni a kérdést: mi történik velem, ha meghalok?

Egyértelmű , hogy az univerzum egy értelmes hely, szabályokra, megváltoztathatatlan törvényekre épül, ami egyértelműen egy intelligens rendszer, Szerintem ez az intelligencia maga isten, az ember tudata, lelke pedig ennek az intelligenciának a megnyilvánulása. Halálunk után ez az értelem visszatér az anyagba, és a világ részévé válik/válunk.

A mennyország nem egy hely, tele angyalokkal és nagy fehér fénnyel, hanem egy állapot, melyet csak a nyugodt lélek érhet el. Ki a nyugodt lélek? A tiszta lelkiismeretű.

De ez persze csak az én elméletem.

2009. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!