Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vonzás törvényét alkalmazzátok...

Vonzás törvényét alkalmazzátok? Nehéz volt elsajátítani? Mennyi idő kb?

Figyelt kérdés
Olvasta valaki már Charles Haanel Mesterkulcs rendszer könyvét? Alkalmazzátok a törvényt? Milyen sikereket értetek el?
2010. nov. 17. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én csak a gravitáció törvényét alkalmazom, de azt meglepően hatékonyan.
2010. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én igen...


Hát, eddig apróbb sikereim voltak. Az az igazság, hogy hiába hiszek benne, nekem nehéz átállni erre a gondolkodásmódra, még nem megy 100%-osan.


DE tapasztaltam, hogy működik, csak aktívabban kellene vele foglalkozni.

2010. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

erre gondolsz?


[link]


mert én alkalmazom,és igen,sikerült kisebb dolgokban,és persze arra is jó,hogy pozitívan gondolkodjak:))


egyébként hatást érhetsz még el ,ha lemész alfába,és úgy határozol el valamit.

nézz utána itt a gyakorikérdésken!

2010. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
A vonzás törvénye butaság. Bizonyítottan nem működik, de a hiszékeny emberek bemagyarázzák maguknak, hogy működik. Olyan szinten mozog, mint pl. a horoszkóp.
2010. nov. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez rossz kategória. Húzz innét az ezóba, gyökér :(


Amúgy meg igen, alkalmazom: nap mint nap itt tart a Föld felszínén...

2010. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90%

"A vonzás törvénye butaság. Bizonyítottan nem működik, de a hiszékeny emberek bemagyarázzák maguknak, hogy működik. Olyan szinten mozog, mint pl. a horoszkóp."


Hol van bebizonyítva,hogy butaság? És ha mi(akik hiszunk benne) bemeséljuk magunknak,mint Pl: az idos nénik-bácsik,akik bemesélik,hogy ok betegek,ez fáj,az fáj... stb náluk is mukodik a vonzás tovrénye, csak ok a negativat vonzzák be. Ezt nem lehet szimplán elmondani, ki kell próbálni és majd csak akkor mondja nekem valaki,hogy nem mukodik.

Én 1éve használom kb, azóta sokkal jobb életem van, mind anyagiakban, mind a munkahelyemen, szerelemben stb! Ha hiszel benne, akkor ne hagyd,hogy bárki is le beszéljen róla! Akkor most ha valaki hisz Istenben,akkor ot is beszéljuk le róla,mert nincs róla bebizonyított,kézzel fogható tény??

Nagyon sok sikert hozzá, gondolkodj pozitívan, légy mindíg vidám! :)

puszi

2010. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!