Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az arany virágcserép írója...

Az arany virágcserép írója drog hatása alatt volt mikor íra azt a könyvet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert? Azért mert elvont, és nem fér a fejedbe, hogy ez egy mese, attól még miért lett volna bedrogozva az írója?...
2010. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el az elbeszéléseit. Na ahhoz mennyi drog kellett:D
2010. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én egyes fejezeteknél úgy éreztem, hogy ezt ép elmélyű ember nem írhatta... kicsit beteg. Mellesleg ezt miért tanítják az iskolákba? Annak ellenére, hogy meghökkentő és beteg semmi nagy szám nincs benne, legalábbis szerintem.
2010. nov. 27. 18:49
 4/9 anonim válasza:
Alkoholmámorban írta, ez állt az irodalomtankönyvemben...
2010. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fantasztikum, hát istenem.
2010. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Azért tanítják a suliban, mert irodalmilag jó. De én ehhez nem értek, nem is érdekel.

Én viszont nem mondanám, hogy semmi nagy szám nincs benne. Szerintem hihetetlenül érdekes volt, nem bírtam letenni.

2010. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled, ugyanez volt a benyomásom. Én kedvelem és értem az irodalmat (mármint ami értelmes) de ezt nem tudtam végigolvasni, akkora baromság volt. Tényleg olyan, mintha be lenne drogozva, el se tudom képzelni, hogy ez az értelmetlen maszlag miért nyújt bárkinek is élvezetet. És ugyanez a véleményem a Csongor és Tündéről is.
2010. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem igen, legalábbis nekem az angoltanárom is ezt mondta. mert végülis ki tud ennyi baromságot kitalálni józanul? Senki. Ilyet vagy álmodni szokás, vagy mindenképpen öntudatlan állapotban hallucinálni. karórépa, ajtókilincsből kígyók akik szalamandrák... eszméletlen :D
2011. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komment a kérdezőhöz, és az összes válaszadóhoz: Én is írok, méghozzá legnagyobbrészt fantasy-t és sosem fordult még elő, hogy valamelyik művemet, ilyen állapotban írtam volna. Az egyik válaszolótól tudtam meg, hogy az irodalom könyv szerint is "részegen" írta. Azonban nem valószínű, hogy mindenki rajtam kívül a világirodalomban, illuminált állapotban írta volna fantazmagóriáját. (Gondolom most lesz néhány keresetlen szavatok, miszerint, hogy képzelem ezt :D.
2011. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!