Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért olvad el a hó, ha...

Miért olvad el a hó, ha felsózzuk?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sós víznek alacsonyabba fagyáspontja, így pl -2°C-on már olvad, míg a sima víz akkor még fagy.
2010. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 16. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nos nem.


ennél a dolog sokkal összetettebb.

itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudoma..


írtam egy szép hosszú választ (ért is az erőfeszítés 45%-ot, kb. itt ment el a kedvem, hogy kifejtős válaszokat írjak)


ha érdekel, olvasd el.

2010. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár nem mindent értettem :), de végigolvastam, köszi.
2010. dec. 16. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor elnézést a félretájékoztatásért, akkor ezek szerint rosszul tudtam
2010. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdezz nyugodtan, akit érdekel, annak szivesen válaszolok, csak attól ment el a kedvem, hogy a pusztába kiabáljak.
2010. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jól leírta likviduszos válaszoló. Csak az a baj ha valaki nem tudja mi az az egyensúlyi diagram nem sokat ért belőle. de nagyon korrekt megfogalmazás így is van ahogy írtad.

az az olvadáspontos maszlag amit sokan mondanak az meg azért szar ügy mert ugye a hétköznapokba mondhatod olvadáspontnak. És soha nem győzöd meg őket arról hogy az más. Mert ők ugyanannak gondolják.


De ne hagyd hogy az analfabéták elvegyék a kedved írj kifejtős választ is, ha más nem én megértem és elolvasom. jah és fel is pontoztalak

2010. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy IQ negatív síkhülyék lepontoznak.

Vannak, akik el sem olvassák a kérdéseket és a válaszokat, csak végigszaladnak rajtuk és mindet lepontozzák. Van valami hülye verseny, hogy ki lesz 0%-ban hasznos...

2010. dec. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!