Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vajon a kvantumfizika segítség...

Vajon a kvantumfizika segítségével, és a tudat kutatásával felfedezi, és bizonyítja a tudomány is Isten (kvantumtudat) létezését? Lehet hogy ezek a tudományok képesek megadni a végső választ létezésünkre?

Figyelt kérdés

Mielőtt válaszolnátok olvassátok el az alábbi cikket, amely kísérleti bizonyítékokat is felsorol:

[link]


2011. jan. 3. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Üdv LastOneLeft!

Neked mi a véleményed? :)

2011. jan. 3. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy másik kérdésnél már ezt megtárgyaltuk, de szépen és érthetően leírja szerintem ez a cikk a dolgot...bár még csak az elején járok, de majd később folytatom.

Ez a dolog egyébként nekem már korábban a tudomásomra jutott, mondhatni készen kaptam a megoldást. Ezzel pedig megváltozna a felállás...tudod az anyag és a tudat viszonyával kapcsolatban...megfordul a helyzet, és a tudat válik az okozóvá, mintsem az anyag...így az elme lesz a végső igazság, valóság, nem pedig a folyamatosan változó anyag. Isten léte is bebizonyosodik, sőt még az is, hogy mi magunk vagyunk Isten, vagyis inkább az Elme.

Ehhez egyébként van egy komplett tanítás, ami tovább viszi az elme elsődlegességét, és abból kezd el logikai úton építeni. :)


ha esetleg kérdésed is van, akkor szívesen válaszolok, de a véleményem kb. annyi, hogy Tudat > anyag. :D


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint sem az anyag a végső megoldás, és ezen az úton járnak olyan kutatásokkal is, mint pl amik a CERN-ben zajlanak, alátámasztva azokat az elméleteket amik egy a mi tudatunkkal egy szinten lévő nem lokális tudatot (Isten) feltételeznek. Ilyen pl a kvantum-non-lokalitás, és a cikkben leírt több kísérlet is.

Minél mélyebben ásunk az anyagban annál inkább elmegy a téma a fizika határairól, és közben az az ember érzése hogy a materiális látásmód az emberiség őskorába mutat, a jövő pedig a tudatunk megértése, és bizonyítása felé.

2011. jan. 3. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:

"Minél mélyebben ásunk az anyagban annál inkább elmegy a téma a fizika határairól, és közben az az ember érzése hogy a materiális látásmód az emberiség őskorába mutat, a jövő pedig a tudatunk megértése, és bizonyítása felé."


Hát igen igen...én, hogy őszinte legyek amikor ezzel a tanítással találkoztam, tudtam, hogy ez nem egy milliomodik nézet megint, hanem a jövő, ami már a jelenben elérhető. :)


de az igazság az, hogy a mi tudatunk sem lokális...ahogyan egyetlen tudat sem, ha most "külön" vesszük őket, ugye relatíve. egyébként nemsokára idő van úgy is, és a tudósok fognak bizonyosságot adni ugye a kvantumtudat létéről, amit én Elmének nevezek. Viszont, ha a bizonyításon túljutunk, akkor jöhet a tisztogatás globálisan...a vallások téves tanainak megtisztítása például, de idesorolhatunk egy két filozófiai eszmét, nézetet is. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!