Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a titkos...

Lehetséges, hogy a titkos kísérletek által elszabadul egyszer egy olyan vírus, ami zombisodáshoz vezet?

Figyelt kérdés
Tudom,hülyén hangzik,de én sokat filózok ezen.Elvégre sok mindent titkolnak az emberek elől.Láttam múltkor egy műsort a Spektrumon,amiben arról volt szó,hogy a halál utáni feltámadással kísérleteznek.És ha elcseszenek valamit?Tök komolyan kérdezem.Szerintetek?
2011. jan. 17. 20:54
1 2 3
 1/25 Ájhevnó ***** válasza:

A filmekhez hasonló feltámadás, utána meg elkószálnak maguktól egy csomó ideig, csak rohadt rondán, na olyyan nem lehetséges.

Ugyanis bármi mozgáshoz energia kell, ők meg némi élőember hamizással nem igazán pótolják ezt.

2011. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Na de ha mutálódik bennük valami?Nem mintha félnék,nem tini vagyok.Lekaszabolnám a geccbe mindet.Csak kérdezem ki mit gondol.
2011. jan. 17. 21:02
 3/25 anonim ***** válasza:

Egy ilyen átalakulás szerintem túl specifikus lenne, kevés rá az esély.


Ez éppúgy valószínűtlen, mikor küldünk egy űrszondát a Marsra egy magnószalaggal amin a világ összes nyelvén rajta van egy mondat, és azt reméljük, hogy valamelyiket majd ismerik (ha vannak ott élőlények). Esélytelen...


Szóval szerintem ha vannak ilyen vírusok akkor mindenkit megöl vagy mindenki nyomorék lesz, de a zombi-teória nem igazán működőképes.

2011. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Majd ha tanulsz biokémiát meglátod mekkora baromság az egész.
2011. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Zsír!Abból a szempontból,hogy nyugtom lesz.Viszont a kaszab elmarad.
2011. jan. 17. 21:11
 6/25 A kérdező kommentje:
Mármint a 21:06-osnak szólt.Viszont ha belegondolok,hogy mennyire durva,hogy van olyan vírus ugyebár,ammi pont az immunrendszert támadja meg és nem tudnak nagyon mit tenni ellene akkor pont leszarom a biokémiát.
2011. jan. 17. 21:13
 7/25 A kérdező kommentje:
És ha már biokémia,akkor miért kísérleteznek a halál utáni élettel?
2011. jan. 17. 21:16
 8/25 Ájhevnó ***** válasza:

Ez nem mutálódás kérdése.

Kb. örökmozgónak felelnének meg, energetikai szempontból nem igazán lehetséges.

2011. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig az tetszik, hogy a kérdező biztos benne, hogy ő a puska jó oldalán állna :)
2011. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Neeeeem. :D Puska jó oldala?Lehet elvéreznék ha olyan lenne mint a 28 héttel későbben. :D Tényleg csak az érdekel ki mit gondol,remélem nagyobb oltást nem kapok.Csak normálisan jó?Csak normálisan!
2011. jan. 17. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!