Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a titkos...

Lehetséges, hogy a titkos kísérletek által elszabadul egyszer egy olyan vírus, ami zombisodáshoz vezet?

Figyelt kérdés
Tudom,hülyén hangzik,de én sokat filózok ezen.Elvégre sok mindent titkolnak az emberek elől.Láttam múltkor egy műsort a Spektrumon,amiben arról volt szó,hogy a halál utáni feltámadással kísérleteznek.És ha elcseszenek valamit?Tök komolyan kérdezem.Szerintetek?
2011. jan. 17. 20:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
És biológus szeretnék majd lenni, és nagy vágyam az emberi testet jobbá tenni. Reméndkedj hogy nem b*szok el valamit, és nem szabadul el pár mutáns. :D
2011. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
???? Nem szeretnék biológus lenni,mert leszarom nagy ívből.Elégedett vagyok a munkámmal.És az emberi testet se akarom megváltoztatni.Még magamról is lusta vagyok azt a 8 kiló fölösleget leadni,mert még így is fitt vagyok egy f@sza kis zombivadászathoz. :D :D
2011. jan. 17. 21:26
 13/25 anonim ***** válasza:

"Nem mintha félnék,nem tini vagyok.Lekaszabolnám a geccbe mindet."


Ez a 2 mondat egy zseniális ellentmondás! :D

2011. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"És biológus szeretnék majd lenni, és nagy vágyam az emberi testet jobbá tenni. Reméndkedj hogy nem b*szok el valamit, és nem szabadul el pár mutáns. :D"


Énmár biológus vagyok, és hidd el, hogy mire idáig eljutsz, addigra belátod, hogy amit írtál mekkora marhaság.

2011. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy a himlő, a lépfene vagy a pestis szabadul el, mint néhány olyan mutáns baktérium vagy vírus, amitől az emberek magukról nem tudva mászkálnak össze-vissza.
2011. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

08:50

Hol ebben az ellentmondás?Nem félek ezért odatenném magam és lekaszabolnám őket,ha megtörténne ilyen.

Vannak itt sokkal idiótább kérdések és látom Te is az a fajta vagy aki kötekedni jön ide érdemleges választ nem tudsz adni.Lehet az egy nem vagy egy igen,tökmindegy,csak ne okoskodj a semmire.

2011. jan. 18. 13:58
 17/25 anonim ***** válasza:

A "Lekaszabolnám a geccbe mindet." kijelentés olyan 14 éve stílusra utal.... Ha nem is fizikailag de agyba mindenképp.


Mellesleg aki annyira tudatlan biológiából, hogy fél a "zombisodástól" az csodálom, hogy leérettségizett - ha egyáltalán leérettségizett.


Hülye kérdésre ne várj értelmes választ...

2011. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem félek.De látom Te sem vagy a legjobb szöveg értelmezésből. :D És nem vagyok 14 éves. :D
2011. jan. 18. 15:28
 19/25 anonim ***** válasza:
MTA tag sem vagy, az is látszik...
2011. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem. Miért Te az vagy? Ha már Te is csak kötekedni jössz ide? Azért az viccesebb,hogy az emberek azt hiszik mindenek felett állnak és mindent kurv ára tudnak.Gondoljatok csak vissza hol tartott az emberiség 60 éve és hol tart most.Legyen szó az orvoslásról a híradásról vagy bármi másról.A klónozásban sem hittek és tessék.Szóval nem hinném,hogy hülye vagyok csak mert megfordul ilyesmi az fejemben.De örülök,hogy a sok agyontanult meg érettségizett ember csak kötekedni meg hülyézni tud.Ennyire jutottatok a sok tanulással.Aki normálisan válaszolt annak köszönöm.
2011. jan. 18. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!