Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a titkos...

Lehetséges, hogy a titkos kísérletek által elszabadul egyszer egy olyan vírus, ami zombisodáshoz vezet?

Figyelt kérdés
Tudom,hülyén hangzik,de én sokat filózok ezen.Elvégre sok mindent titkolnak az emberek elől.Láttam múltkor egy műsort a Spektrumon,amiben arról volt szó,hogy a halál utáni feltámadással kísérleteznek.És ha elcseszenek valamit?Tök komolyan kérdezem.Szerintetek?
2011. jan. 17. 20:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem érettségizett vagyok, továbbtanultam.

Másrészről ha egy oltári nagy baromságot felvetsz, amin józan eszű ember csak nevet, akkor nevess velük, ne próbáld bebizonyítani, hogy márpedig csak azért is zöld az ég.

Harmadszor pedig: tanulni sose késő, neked is csak ajánlani tudom. Első körnek mondjuk ezt a könyvet:


[link]


Ingyen van, nem is hosszú, ess neki.


És ha ez már jól megy nekiállhatsz valami bonyolultabb témának is.

És minél több értelmes dolgot olvasol annál kevesebb "zombivírus" szintű hollywoodi butaságon fogsz agyalni.


Tudom, bunkó vagy, fellengőz és minden. Lehet köpködni.

2011. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem köpködök és nem bunkózok.Azt meghagyom a sok agyon tanultnak akik nem tudnak normálisan válaszolni.Egyértelműen megírtam,hogy tudom,hülye kérdés,de attól még meg lehet kérdezni.Nem?És képzeld van nagyon nagyon sok egyetemet és főiskolát végzett ismerősöm aki nem így reagált mint itt egyesek. :D Na nem is vitázok ilyenekkel tovább.Még egyszer köszi a normális választ adóknak.
2011. jan. 18. 16:10
 23/25 anonim ***** válasza:
Vannak betegségek, amik önkívületi állapotot tudnak okozni, de azoknak vannak más tüneteik is.
2011. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 mentalist ***** válasza:

Van egy voodo por amitől leáll minden életműködésed csak az agyad egy része funkcionál igy te mindent érzel hallasz cak éppen mozdulni nem tudsz miután a méreg pár perc múlva kiürül a szervezetből feléledsz. Igy készül a klasszikus zombi.


Viszont a mostani filmes zombik általában nem is halottak hanem valamiféle betegségtől hihetetlenül agresszívá vált emberek ez a betegség általában harapás útján terjed. Most is ismerünk ilyen betegséget a veszetséget a left4Dead című játék zombiai például mutálódott veszetségvírussal fertőzöttek.


Szóval még nem kell lemondani a zombihentelés örömeiről!!!!!!!!

2011. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
:D
2011. jan. 22. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!