Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tegyek szebbé egy olvasón...

Hogy tegyek szebbé egy olvasónaplót?

Figyelt kérdés
olvasónaplót írok az egri csillagokból ( nem normális olvasó napló,hanem a tanár által feltett kérdésekre kell válaszolni). már kész vagyok pénteken le kell adni.de mivel 5-öst szeretnék,de sajnos én nem írok szépen valamivel ki kéne egészíteni a naplót !! segítsetek.... (ja a nyomtatónkba pedig patron kel,de nincs annyi időm hogy vegyünk MIT TEGYEK?
2011. jan. 25. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én (aki szintén rondán ír...) régen azt csináltam, hogy egyrészt a CÍMET valami különleges betűkkel írtam, inkább rajzoltam és szépen aláhúztam, plusz kiszíneztem.

Másrészt a cím mellé, vagy a dolog legvégére, néha a sorok közé rajzoltam olyan dolgokat, ami illik az adott könyv tartalmához!

Pl Egri csillagokhoz rajzolnék ágyút, várat, létrát, törökbasát, török félholdat, stb. De ha nem vagy nagy rajzmester, elég néhány csillag ide oda dísznek, hisz a címében is benne van, hogy csillagok! :-)

2011. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oh... köszönöm szépen !!! ha ötöst kapok az a te érdemed is lesz!! tényleg köszönöm!!
2011. jan. 26. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Helló Vivi! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit alkottál végül! Remélem 5-öst kapsz, drukkolok!

Majd ha megvan az eredmény számolj be! :-)

2011. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg vannak a jegyek: tartalomból 5-ös 5-ös helyesírás 5-ös a külalak meg szintén 5-ös... tényleg nagyon szépen köszönöm!!!! te hány éves is vagy??? ja és azt még nem mondtam, hogy az magyar tanár azt mondta hogy az enyém lett a legszebb munka! :)nagyon örültem,képzelheted!! még egyszer köszönöm!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 31. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Rég jártam erre... De gratulálok, hogy mindenre 5-öst kaptál! Biztos azóta begyűjtöttél még jó pár 5-öst. :-) Na csak így tovább!

Én már jó öreg vagyok, 30 múltam... De azért emlékszem, hogy miket alkottam annak idején a suliban. Azért is adtam a tippet. Az ilyen kis színes-rajzos dolgok nekem mindig beváltak! :-)

2011. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia igen, tényleg kaptám már jó pár ötöst...

és még egyszer köszönöm, hogy segítettél...

( ja és a harminc még nem is olyan idős...)

2011. márc. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!