Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Edward Cullen ® kérdése:

Valaki el tudná nekem magyarázni a háztartási gazdálkodás jellemzőit?

Figyelt kérdés
Annyit tudok ,hogy az Ókori Keleten alakult ki. Holnapra töri órára kéne. Előre is köszi!
2011. jan. 30. 19:28
 1/2 anonim válasza:
Mi ez a hülye kérdés ilyet irsz ide ne legyél már ilyen nőlj már fel a holnapi töri órára kell sosem forgatod a töri könyvet minek jársz te egyáltalán iskolába amugy az interneten mindent megtalálsz meg a könyvedbe is nemártana kicsit tanulni!!!
2011. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem elsős vagyok már, és sajnos nincs meg a könyvem amelyben megtalálhatóm az oikosz gazdálkodást. Gondoltam a "gyakori kérdéseken"-lesz valaki aki majd kisegít. Hát nem lett. Ha valahol megtaláltad már ábrával, légyszi linkeld már be nekem. De ha kiraktam ide a kérdést valószínű ,hogy már kerestem előtte. Én nem tudom ,hogy mi értelme van ilyen pökhendi és rendkívüli lenéző hangnemben ide írkálni. Ha egyszerűen nem tudod, nem értem ,hogy miért kell rá válaszolni. Csak sajnálni tudom az ilyen embert aki , jódolgában nem tud már mit csinálni és gyakaroi kérdéseken postolja a rosszindulattól fröcsögő válaszait. Vagytok még páran. Egyébként nem muszály visszaírni. Rajta... keress helyesírási hibákat a szövegembe, aztán mondd ,hogy nem tudok helyesen írni. Jellemző a fajtádra. Képtelenek vagytok sikereket elérni, ezért itt élitek ki a kisebbségi komplexusotokat. Ha elég okos lennék nekem se kéne az ilyenekre válaszolni, csak egy idő után már sok. Ezért nem viszi az emberiség semmire... Ui: Jó ,h Magyarországon ilyen segítőkész emberek élnek.
2011. febr. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!