Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lefagyasztatnátok magatokat,...

Lefagyasztatnátok magatokat, ha lenne rá pénzetek?

Figyelt kérdés

Az Alcor 1976 óta tárol embereket, folyékony nitrogénben lefagyasztva: [link]


... olyan céllal, hogy majd a jövő technológiája lehetővé teszi ezen emberek szövetkárosodás nélküli felolvasztását.


Vajon kötelezi őket valamiféle jogszabály? Mi történik, ha pl. csődbe megy a cég 200 év múlva?


2011. febr. 11. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel már így is meghaltak,ezért tökmind1 mi történik velük.
2011. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na de honnan tudod, hogy mondjuk 10 ezer év múlva nem lesz lehetséges a halottak feltámasztása? Pl. valamiféle nanotechnológiával helyreállítva a roncsolódott sejteket.
2011. febr. 11. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt még nem is láttam, gyorsan lefagyasztatom magam mielött károsodnak a szöveteim.
2011. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha így romlik minden a földön,és látszólag senki nem tesz ellene semmit,nem lesz élet 10ezer év múlva.Sőt 1000 év múlva sem.
2011. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én lefagyasztanám magam
2011. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
22:12: de ezt nem lehet tudni biztosan. Ha lenne rá pénzed, nem tennéd meg?
2011. febr. 11. 22:17
 7/14 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondolkozok rajta, hogy valahogy felveszek 30 millió Ft kölcsönt és befizetek erre. Ha már hallott vagyok, akkor nem tudják visszakövetelni a pénzt :)
2011. febr. 11. 22:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Későbbiekben még nagyobb lesz a lakosság ,lehet hogy már megtörténik addigra a bolygóközi szétrajzás,de akkor is:miért támasztanának fel még egy pár befagyott arcot,akik jó esélyjel max csak egy kaktuszt tudnak majd imitálni a fagyasztástól olyan debilek lesznek.

Majd,ha 100%-ig sejtroncsolódás mentesen megy a folyamat (nem a kiolvasztás,hanem már a fagyasztás),lehet,hogy meggondolandó lesz.

Ha meg csődbe mennek,azt úgyse tudjuk meg,tehát egy próbát megér.:)

2011. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem szeretnék 10ezer év mulva felébredni.
2011. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem lefagyasztják az embereket, csak hibernálják őket.Ha tényleg be lennének fagyasztva, a sejtek szétroncsolódnának és azok az emberek már nem kelnek fel. :)Amúgy pedig igy is öregednek csak sokkal lassabb tempóban.
2011. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!