Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valóban így nézne ki egy...

Valóban így nézne ki egy gömbvillám?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 14. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy IKEÁs rízspapír lámpa.Ha gömbvillám miért nem olvadt meg körülötte a hó?
2011. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Miért ezotéria kategóriában?


Ez nem természetfeletti, hanem természeti jelenség! Olvasd el a cikket amit linkeltél!

2011. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hova írja szerintem.Meg egyébként mitől természetfeletti a természetfeletti,és mi a természetes?

Van esetleg természet alatti is?Szerintem minden ami létező,az természetes.Max az ember nem képes felfogni kicsiny kapacitású agyával.

2011. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pontosan a természeti jelenségek léteznek a természetfelettiek pedig mesék, nos minden ezoteriába tartozó témakör mese. első, cikket is olvasd.

Kérdező, miért mit vártál kocka alakot?: ) Igen feltehetőleg így. Ha ez nem is igazi, akkor is.

2011. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos igen, így néz ki egy gömbvillám. Pontosabban így is kinézhet egy gömbvillám...


maci

2011. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így is kinézhet, igen... ettől még nem 100%, hogy ez az...


Nagyon-nagyon-nagyon keveset tudunk a gömbvillámokról, nagyjából annit, hogy léteznek és nagyon ritkák.


Ezenkívül láttak már áttetszőt, világítót, narancssárgát, kéket fehéret, kicsit - nagyot. Olyat ami tüzet gyújt, olyat aminek semmi nyoma nem marad. Olyat ami elhalványul, olyat ami "felrobban"...


Szóval elég változatosak lehetnek, és akkor még ott van az is, hogy nyílván rengeteg beszámoló van ami egyáltalán nem hiteles.

2011. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nagyon úgy fest mint a budiba a lámpa búra... :D

Lehet ,hogy gömbvillám mert úgy néz ki. De írja meg aki látott már élőbe olyat hogy hasonlónak találja-e ,mert én még nem láttam egyet se.. Furcsának találom ,hogy nem olvadt le a hó körülötte. Csak kéne hőnek lenni.. Meg olyan mintha csak oda le lenne rakva. De állítólag létező dolog a gömbvillám.

2011. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én láttam már, de az nem ilyen volt. Amit én láttam azt inkább egy halványan derengő szappanbuborékhoz, áttetsző izzó üveggömbhöz tudnám hasonlítani. Ettől függetlenül, lehet ilyen egy gömbvillám, rengeteg ilyen jellegűről olvastam leírást...


maci

2011. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha hozzáér valamihez azt azonnal hamuvá égeti,de a környezetébe nem ad le hőt úgy tudom

Olyat is olvastam hogy a falakon is gond nélkül át tud menni,utána csak egy luk marad

2013. jún. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!