Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Leforditanátok nekem ezt...

Leforditanátok nekem ezt angol nyelvre?

Figyelt kérdés
A könyv elején egy önző herceget szörnyeteggé változtat egy tündér.A Szörny kapott egy szál rózsát és amíg az el nem hervad, addig meg kell tanulnia szeretni és viszont kell hogy szeressék, különben örökké ilyen marad.Belle egy kis francia faluban él édesapjával, Maurice-al,aki feltaláló .Egy nap vásárba indul, de eltéved az erdőben.Az elvarázsolt kastélyban foglyul ejtik.Belle pár nappal később keresésére indul. Hogy kiszabadítsa , ott marad apja helyett .az elvarázsolt szolgálók segítségével egy idő után kezdik megkedvelni egymást ,és a Szörny beleszeret a lányba. Belle hazamegy,később jön Gaston,akit Belle már kikosarazott.Féltékeny ezért fellázítja a falu népét .A kastélyban végül összetalálkozik Gaston és a Szörny, megsebesítik egymást. Mikor Belle odaér a Szörny haldoklik. Végül Belle kimondja hogy szereti és a Szörny visszaváltozik herceggé. És boldogan élnek míg meg nem halnak.
2011. márc. 1. 17:04
 1/3 anonim válasza:

At the beginning of the book, a fairy turns the selfish prince into a a monster. The monster/he receives a rose and he must learn how to love and be loved by someone before the rose withers, otherwise he remains a monster forever. Belle lives in a small french village with his father, Maurice, who is an inventor. One day, Maurice goes to the market, but he loses his way in the forest. He gets captured in a cursed (átkozott) castle. Belle starts searching for him a couple of days later. To free his father, he stays there in place of him.

A folytatást nem értem, hogy most ki, kicsoda... kicsit hiányosnak érzem a sztorit.

2011. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom...Bocsi...azért ilyen mert lekelett nagyon rövidítenem,de kb úgy hogy minden benne legyen.

Nagyon szépen köszönöm,a többi részét nem tudnád leforditani?

2011. márc. 1. 17:22
 3/3 anonim válasza:
...To free his father, she stays there in place of him. After a while the monster and Belle start liking each other with the help of the charmed servants. The monster falls in love with the girl but she goes home. Gaston, whose proposal has been turned down by Belle, raises the people in the village. He meets the monster in the castle and they wound each other. When Belle arrives, the monster is dying. At the end Belle tells him that she loves him and the monster turns back into a prince. They live happily ever after.
2011. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!