Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyek a depressziós régiók /...

Melyek a depressziós régiók / települések?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 13:32
 1/9 Olga néni ***** válasza:
Igazából nincsenek ilyenek, még ha mondják is. Nem csak a földrajzi elhelyezkedéstől függ a depresszió kialakulása. Több tényező is befolyásolja. Vizi Szilveszter a Mindentudás Egyetemén beszélt erről.
2011. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben a "depressziós" szó nem a betegségre utal! Hanem valami gazdasági helyzetre. De lehet, hogy tévedek.
2011. márc. 4. 13:49
 3/9 Olga néni ***** válasza:
100%
Sokan azt hiszik, hogy a magyarok depressziósabbak, mint mások. Pedig nem jobban, mint más országok lakói. Statisztika, nincs mese.
2011. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az országon belül gondoltam.
2011. márc. 4. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

olda néni maga hányéves??

csak kíváncsiság

2011. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Földrajzi értelemben depressziós területnek nevezik a tengerszintnél mélyebb fekvésű területeket is!
2011. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Olga néni ***** válasza:
Országon belüli, gazdasági depresszió? Nem értem.
2011. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Olga néni ***** válasza:
Egy nő korát nem illik firtatni. De elmúltam már húszéves... ez nyilván lejött a válaszaimból.
2011. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minél több olyan tevékenységet folytatnak közösségi szinten a város lakói, város vezetősége, ami ellenkezik a Bibliával, annál inkább leuralják démonok az adott települést, annál kevésbé érzik jól magukat az emberek.

Tudom, ez őrültségnek tűnik az emberek nagy része számára.


Eddigi szerény megfigyeléseim alapján BAZ és Kom-Eszt megye az átlagosnál megterheltebbnek tűnik. De én sem voltam mindenhol.


De említhetnék egy olyan természetgyógyászt (aki nyakik benne lehetett a természetfeletti dolgokban), akinek a kutyái olyan mélabúsak voltak, hogy majd belehaltak az unalomba. Nyilván nem véletlenül.

2014. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!