Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi voltam elözö életemben?...

Mi voltam elözö életemben? Hol éltem? Mivel foglalkoztam? Stb

Figyelt kérdés
Ha valaki tud az interneten ehhez a témához ajánlani oldalt ,hogy hol található nagyon megköszönöném!Minden érdekel ezzel kapcsolatban!Akár személyes dolgok is,ha valakinek van irja le legyen szives!
2009. febr. 19. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Léhűtő voltál Burgenlandban, és úgy haltál meg, hogy egyszer belecsúsztál a lébe.


Még előtte zabhegyező voltál Kukutyinban, és úgy haltál meg, hogy egyszer nem figyeltél, és olyasmit hegyeztél ki, amit nem kellett volna.


Az ilyen embernek, mit te, miért számítógépet adnak a kezébe? Elég lenne egy zabhegyező...

2009. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
2009. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
nem voltál semmi,nem éltél sehol,nem foglalkoztál semmivel stb
2009. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Xmes ***** válasza:
46%
Semmi. Nem volt előző életed. Lélek. és reinkarnáció nem létezik. Csak mese az egész, kitaláció.
2009. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Az lehet hogy pl.1678-ban élt valaki aki naygon hasonlított rád de nem hiszem hogy az te lettél vola de hát ki tudja ki ezt gondolja ki azt! Egyébként nekem minden kalkulátor és egyéb izé ugyan azt írta ki szóval lehetséges hogy volt előző élet!


[link]

2010. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Azért ez durva...Nem igazán hiszek benne, de azért elvégeztem, a kiváncsiság nagy úr...A foglalkozáshoz azt írta ki, hogy szabó. Ezzel nem is lenne semmi gond, 1550 körül...De nekem pont az a vezetéknevem...Ez meg hogy lehet?
2010. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Csaby5 válasza:
a második válaszadó amit adott oldalt nekem azt írta ki h herceg :D jó az oldal lehet rajta hülyéskedni h ki ki volt előző életében... xD
2011. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
56%

Nekem az elöbbi linkeken szinte ugyan azt adta ki!!!


[link]


[link]


(És,én nő vagyok és a személyiségem is megeggyezik az alábbiakkal!!!)

2011. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Mekkora baromság ez én férfi vagyok és azt írta ki hogy előzőéletembe 1300 körül valahol Wales -ban

Tündér vagy Sellő voltam

2011. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nekem azt adta ki,hogy tündérzenész,pegazus voltam XD
2011. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!