Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik lehet a legborzalmasabb...

Melyik lehet a legborzalmasabb halál?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el az olyan szélsőséges esetektől, amikor valakit egy őrült sorozatgyilkos tart fogva, s gyakorlatilag halálra kínozza (lásd Fűrész-filmek).


Melyik halál? Rák okozta? Elégés? Vízbe fulladás? stb.


2011. márc. 10. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elégés.
2011. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Két irányból közelíthetünk:

Ha a lelki sokkot vesszük, akkor azok az esetek a legszörnyűbbek, amikor még sokáig tudjuk, hogy biztos nincs sok hátra, ilyenkor nehéz nem pánikolni. Pl.élve eltemetés, lehegesztett olajoshordóban gubbasztás a Duna fenekén, stb.

Ha a fájdalom felől közelítünk, akkor a tűzhalál lehet a legrosszabb.

Persze lehet keverni is a kettőt, pl. ha beszorulsz egy szűk járatba és szemből éhes patkányok közelednek.


Szép álmokat, gyerekek! :D

2011. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a betegségtől való lassú haldoklástól félek a legjobban. Hónapokig kínlódni, tudni, hogy meg fogok halni rövidesen, de még kemény szenvedés vár rám...


Utána leginkább a fulladás, majd a tűzhalál :)

2011. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért az sem lehet kellemes, mikor fejjel lefelé állítva kikötöznek, majd két markos legény egy bazi nagy fűrésszel elkezd fűrészelni az ágyékodnál:


[link]

2011. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na ja, ha igazi borzalmakat keresünk, akkor a középkor egy kreatív időszak volt. A karóbahúzást pl. nem vállaltam volna. Állítólag volt, hogy pár napig is élt a delikvens a karón. Direkt nem szúrták át a létfontosságú szerveket.
2011. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2011. márc. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most tekintsünk el az olyan szélsőséges esetektől, amikor valakit egy őrült sorozatgyilkos tart fogva, s gyakorlatilag halálra kínozza --> (lásd Fűrész-filmek) <--


áhámm.. látom neked sem sikerült megérteni hogy miről szól a film.. gondolom belenéztél h mi van benne aztán annyi, fos az egész mi ?:) Javasolnám hogy nézd meg a Fűrész 2,3,5. részekben a párbeszédeket amiben John beszél. Bár az lenne a legjobb ha mindet elejétől a végéig. ha meg nem birod a vért akk el kell tekerni azokat a részeket és annyi. utánna pedig nézd meg a 2008-as Grotesque c. filmet és akkor rájössz h melyikben van értelmetlen kínzás. bocs az offért csak gondoltam ehhez hozzászólok:) am a kérdéshez.. felsorolásból a Rák és az elégés között nem tudok választani, hiszen nagyon rossz lehet tudni h meg fogsz halni nemsoká, viszont az égés ku*vára fájhat.

2011. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah igen még valami. JigSaW nem gyilkos.. mindenkinek adott esélyt.
2011. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A kérdés alatti kommentemben nem a Fűrészt mint filmet minősítettem, hanem kijelentettem, hogy nem olyan halálokra gondolok, amiket például a Fűrész-filmekben vagy épp az általad említett Groteszkben ábrázolnak az alkotók.

Egyébként a legutóbbi, 3D-s részt kivéve valamennyi Fűrész-filmet láttam (mint ahogy a Groteszket is), s csak azért hoztam fel példának, mert nyilván ez a legismertebb olyan film, ami különféle kínzásokat mutat be, továbbá nem akartam, hogy a válaszolók az ilyen filmekből merítsék az "ihletet", amikor a kérdésre válaszolnak.

2011. márc. 13. 18:25
 10/10 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Éhhalál, kiszáradás, elvérzés. Erdőben séta közbeni balesetnél, ha sokáig nem találnak az emberre ezek együttvéve.

Most nem jut eszembe több.

2011. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!