Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki rakta ki a rubik kockámat?...

Ki rakta ki a rubik kockámat? Most halál komolyan kérdem, bővebben lent.

Figyelt kérdés
ÉRDEKES! Én nem tudom ki rakni a rubik kockát, és a családomból, csak az egyik rokonom tudja ki rakni. Tegnap még nem volt ki rakva. Mire ma haza értem, a rubik kocka ki volt rakva, hibátlanul. Csodálkosztam, mert a rokonom most nincsen itthon, de azért rá kérdeztem, át jött e ma hozzánk, mert ki rakva találtam a rubik kockát. de a válasz nem. Egyedül lakom anyámmal a házban, ő meg bisztos nem tehette, mert nem is érdekli a dolog, meg nem tudja ki rakni. Nos megkérdeztem hogy jött e ma be vendég, vagy valami. akárki, aki ma be jött a házba, rajtunk ki vül, de a válasz nem. Nos akkor ki rakta ki? én nem az bisztos, meg az anyám se, akkor ki rakta ki a rubik kockámat?
2011. márc. 18. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Na jó, lehet nem ebbe a kategóriába tartozik a kérdés, de nem tudtam hova írni :(
2011. márc. 18. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Kizárásos alapon az anyád lehetett, aki most megnézte, ide-oda csavargatta, és véletlenül kirakta.
2011. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem lehet kirakni. :)


Szerintem szétszedte és összerakta jól.

2011. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát hogy össze-vissza csavargatja, és rakja ki, elég kicsi a valószínűsége, de lehetséges, csak megkérdesztem őt hogy ő-e volt-e, a válasz nem, nos az is lehet hazudott, hogy ne szerénykedjen, ki zárásos alapon ő lehetet de hát az nehezen, de csak ő lehetet :)
2011. márc. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!