Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fukusimai (Japán) atomkatasztr...

Fukusimai (Japán) atomkatasztrófa - Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 13:19
1 2
 1/11 Silber ***** válasza:
(Még) nem történt katasztrófa. Azt gondolom, hogy ezelőtt és jelenleg is mindent megtesznek, ami csak lehetséges.
2011. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Már 30km-es a "zóna"..


Ilyenkor örülök, hogy itt lakok ahol nem történik semmi ilyesmi.

2011. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

szerintem elég nagy katasztrófa hogy felrobbant a 3-as reaktor és sugárzás került a levegőbe. ha mi nem is fogjuk nagyon érezni a hatását az ott a közelben élő embereknek nem sok jót jósolok. én még tokioban sem érezném magam biztonságban, sőőt halottam hogy a tehetősebb emberek tömegével hagyják el japánt.

sajnálom az ott élő embereket hogy nem elég hogy volt földrengés és tsunami még tetejében ez is.

2011. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hülye kérdés, és semmi köze a tudományokhoz, hogy én mit gondolok róla. Ha beszélgetni akarsz, menj fel a chat.hura.
2011. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"szerintem elég nagy katasztrófa hogy felrobbant a 3-as reaktor"


Szerintem meg senkinek nem lehet érdeke züldségeket beszélni, hacsak nem fizetett huhogó.

A mai netes világban az se kifogás, hogy "nem értek hozzá, hallottam, stb."

Vagyis lehet, csak akkor nem kell valótlanságokat állitani...

Magyar nyelven infok folyamatosan, hozzáértőktől:

[link]

2011. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miért beszélek zöldségeket? talán nem volt robbanás? talán nincs sugárzás ott? amúgy meg megnyugtatlak nem vagyok "fizetett huhogó" mivel már több éve külföldön élek.... és lexarom a magyar politikát..
2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De, volt robbanás. De te nem ezt irtad, hanem azt, hogy a REAKTOR robbant fel.

Azért nem mindegy, hogy MI robbant fel.

De, van ott sugárzás. Ami érinti az ott dolgozókat és kb. ezen kivül senki mást. Az 180 ember.

Ezt katasztrófának hivják??? Mikor meghalt mellesleg 4000 (!) ember, de csaknem biztosan inkább 10.000???

Akkor neked ez a probléma, hogy "valami" felrobbant és ott helyben sugárzás van???

Hát örülök, hogy nekem más az értékrendem, mint neked.

Nekem több problémát okozna a helyedben annak a pár tizezer embernek a hogyléte, akik továbbra is viz, villany, élelem, fűtés nélkül vannak a minuszokban.

Nem vagyunk egyformák.

2011. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, fizetett huhogóként nem kötelező Magyarországon élned... bárhonnan szabadon végezhető tevékenység... mint a példából is látszik.
2011. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jéézusom te nagyon sötét vagy... nem csak az atomerőműben történtekre írtam hogy katasztrófa "sajnálom az ott élő embereket hogy nem elég hogy volt földrengés és tsunami még tetejében ez is" ez így egyben elég nagy baj nekik.

de tudom a magadfajta emberrel nem lehet vitatkozni, mert úgyis neked van igazad. és a szomorú az egészben hogy elkezdesz még itt ebben a kérdésben is politizálni.szánalmas.

2011. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szó szerinti idézet tőled:

"szerintem elég nagy katasztrófa hogy felrobbant a 3-as reaktor "

Az állitásod MINDEN alapot nélkülöz. Ne másokad szidalmazz, csak NE HAZUDJ és semmi gond. Ennyi. Valóban van elég bajuk, ez a legkisebb szerintem.

2011. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!