Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy tanár az egész órán a...

Egy tanár az egész órán a politikai véleményeit hangoztatta, nem foglalkozott az oktatással. Milyen szervnél tudom ezt jelenteni, ha az igazgatót nem érdekli?

Figyelt kérdés
Elfogadhatatlannak tartom, hogy a tananyag helyett ezzel foglalkozott.
2011. ápr. 20. 16:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
most nem azért, de ez tényleg pofátlanság lenne... Az elkövetkező nemzedéknek pedig biztos nem jófényben festene le a ttanári kar... kicsit több tiszteletet édesem, mert meghúznak és maradsz még egy évet a suliban
2011. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
18%

És ha az utolsó éved, miért gondolod, hogy nem fogod megszívni? :D


Ha érettségizel, akkor ott biza' nagyon lehet ám szívatni, csak egy-két jól elhelyezett kérdés, és megbuktál. Teljesen szabályosan persze.


A másik meg: most téged mi a fenéért zavar? Ha minden órán ez menne, megértem, de azt írtad, hogy most történt ez. Bánt, ha felnyitják a szemedet kicsit, akármilyen irányba?

2011. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Bár érdekes a mostani tananyag, de nem zavart volna, ha mással töltjük az órát. Teljesen mindegy, hogy mit vall az a tanár, nem az órán van a helye. Én sem tehetem meg, hogy elmondjam az álláspontomat bizonyos kérdésben, mert az iskola nem erről szól. Ez az első ilyen alkalom, hogy egész órás kampányt tartott, de gyakran szokta véleményét hangoztatni, csak nem az egész órán.

Még mindig értelmes válaszra várok, hülyeségekkel kíméljetek.

2011. ápr. 20. 17:31
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
te írtad a legnagyobb hülyeséget és értelmes válaszra vársz? :D kiröhögnének bárhol, ha ilyen miatt akarsz jelenteni..
2011. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
14%

Ezt nem kell bejelenteni, felesleges. Ez is hozzátartozik az oktatáshoz. Nem baj, ha megismered mások véleményét, nem lesz károdra. Ez is hozzá fog járulni ahhoz, hogy saját magadnak kialakuljon egy politikai véleményed. Minnél több helyről kapsz ilyen információt, annál jobban megismered majd az emberek véleményét. És itt pont az a lényeg, hogy más korosztályok nézeteit is megismerhesd.

Ha például kikerülsz majd egy munkahelyre, biztos vagyok abban, hogy találkozol mások véleményével. Na és akkor mész a főnökhöz, mint kezdő dolgozó?

2011. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%

"Ez is hozzátartozik az oktatáshoz."


Nem!!! És a politikának semmi keresnivalója az iskolában!

2011. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
64%
A legtöbb válaszoló h.lye. Nem tudom hol jelentheted fel, de ez felháborító! Remélem egyszeri alkalom volt.
2011. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Bretso ***** válasza:
0%
Nálunk egy egész szemeszter ment el erre, érdekes mi nem sírtunk miatta, mert ebből is lehet tanulni. És voltak olyanok, akik egyáltalán nem a tanár álláspontját vallották. Ha egy órát nem bírsz elviselni, mert hiányzik belőled a tolerancia szikrája is, akkor javaslom, hogy ne számíts sok jóra az élettől. Megszámlálhatatlan helyzetben kell majd lenyelni mások hülyeségét még ezen kívül, de te tudod.
2011. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
A tolerancia csak belőle hiányzik, amikor valakivel azért elnézőbb, mert egyetért vele és valakivel azért szemét, mert nem ért egyet vele.
2011. ápr. 20. 19:21
 20/30 anonim ***** válasza:

"Én sem tehetem meg, hogy elmondjam az álláspontomat bizonyos kérdésben, mert az iskola nem erről szól."


Elég fura iskolába járhatsz...

2011. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!