Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol tudnék olcsón, jó minőségű...

Hol tudnék olcsón, jó minőségű magyar-koreai/koreai-magyar szótárt venni? Olyat amit lapozni lehet, nem számítógépes programot vagy netes fordítót keresek! Ha tudtok a könyvesboltról linket adni, azt megköszönném.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Összeismerkedtél egy koreai lánnyal és nem érted mit hadovál?

Nehéz kenyér, jártam már ebben a cipőben.

2011. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. :)

Meg volt a koreai lány is és a szótár keresés is. :-)

Habár tudot angolul és nem volt gond a kommunikációba, de azért belemerültem a kóreai nyelvbe.

Az írásjeleket pár nap alatt meg lehet tanulni (mindössze 24 van).


Válaszolva a kérdésre én anno Koreai-angol anyagot találtam csak (rendelhető könyv a neten is), habár azóta adhatak ki már magyar-koreai is persze.

2011. ápr. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazságszerint nem ismertem meg koreai lányt, de a kultúrájuk is érdekes meg a történelmük is, és hát ott vannak a történelmi sorozatok, meg filmek.MOndjuk tetszenek a koreai lányok ;). Igazából az egyik most is futó sorozat ragadott meg, és meggondoltam magam azt illetően, hogy dánul és írül is megtanuljak, persze nem vetettem el ezeket az ötleteket, de rövidtávon nem szeretném ezeket a nyelveket elkezdeni. Azért köszi, ha a jövőben láttok valahol szótárat, megtennétek, hogy megírjátok nekem? Köszi!
2011. ápr. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!