Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 350pont kevésnek számít? Vagy...

350pont kevésnek számít? Vagy átlagos?

Figyelt kérdés
Egyetemre akarok menni, 280 volt a ponthatár.
2011. máj. 15. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

350 átlagos nyelvvizsgával pl.

280 pedig oké, hogy felvesznek, de bent is kell maradni, pl fizika szakra is röhejesen alacsony, de gondolhatja az ember, hogy nem azért mert könnyű :D

2011. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kár, pedig én okosnak tartottam magam. minden meg van ötös (80%) és kitűnő voltam... elég kevésnek érzem ehhez képest.
2011. máj. 16. 00:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Átlagos szerintem. Én alapból 350 pont felett engedném csak a továbbtanulást.
2011. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem kb 390-400 lesz és tavaly 270 volt a határ oda ahová én megyek.
2011. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

szerintem átlagos, de lehet még nem is elég jó...mostanában 400 körül alakulnak a ponthatárok.

fizetős szakra jelentkeztél?

2011. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
államilag támogatottra. a ponthatár tavaly 280volt
2011. máj. 18. 00:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Tavaly 402 idén már csak 398 pontot érek (újrafelvételi) fizikán vagyok 290 körüli ponthatárral vettek fel, most megyek földtud.-ra 370 környéki lesz... és a földtud. sokkal könnyebb... alacsony pont vagy nagyon 'szar', vagy nagyon nehéz szak.... matek 292 volt ami szintén nem büfészak, kémia 313... szóval nem ez adja meg a milyenségét a szaknak, az, meg, hogy középiskolában ki-hogyan teljesít nem azt adja meg, hogy okos e, hanem, hogy át tud e nézni lepkefingnyi anyagot hétről-hétre ill. akar-e...
2011. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is igaz, amit az utolsó ír.:) És én mivel pl. engem a töri nem érdekel, nem tudok ár úgy koncentrálni, mint a kedvencemre, a biológiára, így szerintem az egyetemen sokkal jobban tudok majd teljesíteni, mivel inkább azokat a tantárgyakat szeretem, amik igaziak, körülvesznek... biológia, kémia, fizika. Ezekért tudok lelkesedni, utánanézni, tanulni, gondolkozni rajta.:) Tehát a csúnya töri, irodalom leviszi a pontokat, de nem ez számít, hanem majd amit ott teljesítek abból, ami ott kell. Köszönöm utolsó, már kezdtem megijedni, hogy nem vagyok egyetemre való, de talán mégis.:)
2011. máj. 18. 12:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 350 pont elég kevés. Aki természettudományos/mérnöki szakra készül, azt lehet, hogy felveszik ennyivel, de bent maradni nehéz lesz. Ha a középiskola röhejesen egyszerű anyagát is csak ennyire tudta megtanulni, akkor az egyetemi anyagtól be fog sz@rni. Legtöbb esetben a középiskola nem ad elég ismeretanyagot az egyetem elkezdéséhez. Kemény felzárkózásra számíts, én a valamikori 454 pontommal most szenvedek a kettesért.
2011. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De én nem szoktam tanulni hanem megjegyzek mindent. És nem kellene lebecsülni, azért mert te alig tudod megtanulni kettesre, lehet nekem ott vörösdiplomám lesz!
2011. máj. 18. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!