Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 350pont kevésnek számít? Vagy...

350pont kevésnek számít? Vagy átlagos?

Figyelt kérdés
Egyetemre akarok menni, 280 volt a ponthatár.
2011. máj. 15. 23:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem becsüllek le, csak 2 éve járok már egyetemre, és tudom, hogy ott mi a helyzet. A középiskolát vígan végig lehet úgy csinálni, mint ahogy te és én is csináljuk, hogy nem tanulunk, csak egyszerűen tudjuk. Egyetemen ezt már nem lehet, jobb ha felkészülsz rá.
2011. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem kellene védeni magad amíg nem tudod, hogy miről is beszélsz tulajdonképp, középiskola és egyetem között nagyságrendbeli eltérések vannak ( jó esetben...) Ezen felül ha mindent megjegyzel és ennyire okosnak tartod magad, hogy vörös diplomád legyen akkor 350 nagyon-nagyon kevés! nem kötözködésből mondom és lenézésből, de kérdeztél valamit, releváns válaszokat adtunk abszolút semmilyen offenzív szándékkal, nem tudom miért kell "ki kérni magadnak".
2011. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!