Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen a 7D-s mozi? Mi a...

Milyen a 7D-s mozi? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Honnan a 7D?(látás, hallás, tapintás,...?)
2011. máj. 20. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
7D? Olyan nincs...
2011. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Argloss válasza:
Discovery-n láttam ilyesmit, hogy vízzel spriccelik le a nézőket meg mozog a szék. Érdekes lehet. Ilyen már van nálunk is??? :O
2011. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, én Angliában voltam a Madam Tussoudban egy 4D-s moziban amikor fizikális effektek is voltak. De 7D-s ? O_o wtf olyan nincs.
2011. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Edus:) válasza:
4d-s és igen pesten már vagy 2 éve van :)
2011. máj. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Bécsben voltam ilyenen, de asszem az 4 vagy 5 d volt. Jó volt nagyon, de egy egész estés árában vetítettek egy negyed órás filmet.
2011. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen van 7D-s mozi én most voltam Romániában Mamaia-n van ilyen és nagyon állat volt. a szék össze-vissza mozog a lábadnál is van vmi cucc, vmit fújtak ránk.de áhhh ki kell próbálni ha van rá lehetőség.ez köbö 15perces volt.:D de nagyon király.kígyók zombik múmiák rovarok bohócok midnen volt benne.:D
2011. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mynameisheni válasza:
ááá énis voltam és nagyonfasza:D próbáld ki
2012. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!