Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van valaki meg ugy hogy...

Van valaki meg ugy hogy ejelente nem tud aludni?

Figyelt kérdés
Miert van ez?Es senki ne irja azt hogy nem vagyok eleg faradt vagy hogy nem mozgok eleget!!!!!!!
2011. jún. 12. 14:50
 1/2 anonim válasza:

Hát ez lehet lelki gond is, de lehet hogy tényleg valamilyen beteg vagy!

Esetleg nem iszol fekete teát vagy kávét, colát, energia italt? Mert ha iszol, akkor le kéne most ezekről szoknod!

Ha nem iszol semmi koffeintartalmú italt, akkor tanácsolok alvás előtt egy nagy sétát, hogy tölts egy kis időt a levegőn.

Vagy pl úszás után én, olyan fáradt szoktam lenni, hogy csak na! Csinálj valami kimerítő dolgot, amibe elfáradsz!

Ha ez se válik be, akkor ideje lesz orvoshoz fordulni!

Esetleg még vannak ilyen elalvás előtti meditációk, azt is kipróbálhatod! Vagy igyál tejet!:)

2011. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ludens ***** válasza:

Persze sokan vannaik így. A lakoság kb 30% találkozik ilyemivel az életében. Az álmatlanságnak rengeteg oka lehet kezdve a streszes élettől a különböző neurológiai eredetű dolgokig.


A leggyakrabban előforduló okok.

Tea cola kávé fogyaszás a nap valamely szakában

Bizonyos gyógyszerek is kiválthatnak alvászavart: magas vérnyomás elleni szerek, hormontartalmú készítmények.

serdülő életkorban előfordul hormonszint beállásáig

Stresze életvitel

Nagy változások az életben


Ezeket kell megpróbálni megtalálni és rendezni ha ezután is fennmarad az álmatlanság akkor orvoshoz kell fordúlni. Semmiképp nme ajánlom hogy bárhonnan szerzett altatóval próbálkozz az csak elodázza és mélyítheti a problémát. Inkább esténként egy üveg sör vagy ha fiatalvagy még hozzá akkor tej. Mindkettő tényleg segít.

2011. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!