Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen az univerzum alakja?

Milyen az univerzum alakja?

Figyelt kérdés

egyes tudósok szerinte lapos de ez azért kifogásolható mert 3d-s a bolygók, a csillagok...

van akik szeint görbe, de ez szintéd 2d-s(ugyahogy)tehát ott a előző indoklás erre is

van akik szerint fánt alakú de ezzel az a baj hogy az univerzum tágúl és akkor azt az "üres rész" már "benőtte"volna

és van a gömb alak ami szerintem a leglogikusabb(ezek alapján)

ha valamit rosszul irtam le akkor azt jvaítsátok ki mert ez csak feltételezés és akkor ugy lehet hogy "jobb"nek tűnne az a magyarázat


2011. jún. 24. 02:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagy béna tojásra hasonlít. :-)
2011. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

angol tanárom szerint szarvasagancs alakú és az jár jó úton, aki a szarvasagancs (univerzum) közepéből kapják az energiát(ja és a testvérét az ufo-k elrabolták)



EZ MIND IGAZ!

2012. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
mármint, hogy ezt mondta
2012. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
volt Discovery-n hogy focilaba alakú! ha pontosítok akko dodekaéder, de az nem labda. a zajviszhangtól és a fények miadt talánra megtudták mondani a videóban. miért minden meteor csak 1 irányba megy? ha "ha az egyik oldalon kimész a másikon bejösz" elmélet. nézd meg a videót! http://www.youtube.com/watch?v=kgeNgcU32Q4
2013. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!