Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kísérlet...

Szerintetek ez a kísérlet működne?

Figyelt kérdés
Egy ceruzára feltekertem egy papírt jól megragasztóztam így kaptam egy keményebb papír hengert.Egyik végét lezártam lekötöttem és oldalra meg egy kis lyukat csináltam.Szerintetek ha töltenék bele egy kevés gyufafejport és bele egy alufólia vagy egy csapágygolyót akkor kilőné ?
2011. jún. 29. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a valószínűbb,hogy szétvetné a papírcsövet,ha túlságosan szorul a lövedék.Ha meg kotyog benne,akkor lefúj.
2011. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A gyufafejpor szétvetné a papírcsövet ?
2011. jún. 29. 17:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen színű gyufafejre gondolsz?Mert az erősségük

ettől függ.

2011. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bordós-barnás
2011. júl. 1. 11:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Az elég erős foszfor,helyenként "gyufaméreg"-nek is hívják!

Lakásban rendkívül veszélyes a vele való kisérletezés.

2011. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Am te hány éves vagy?én17
2011. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A MAI GYUFA NEM TARTALMAZ FOSZFORT
2011. júl. 1. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Am te hány éves vagy?én17
2011. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok, és butaság hogy a színük az erőségüktől függ. Piromániás vagyok, nekem elhiheted. :D Az alapötlet jó, az a lényeg, hogy jó vastag legyen a papírcső, és az egyik végét rendesen tömítsd el valahogyan. A csapágygolyó pedig éppen hogy beldférjen. A Youtubeon vannak komoly ágyuim(igaz azokba nem raktam lövedéket, csupán a hangjukat 'élvezem'), és vannak rakétás videóim is. A csatornám ''illeskesee''. Keress rá, ha tetszenek, kommentelhetsz is. ;)
2011. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kösz a választ utolsó.

Szerinted ha egy kis májkrémes konzervdobozba tenném a gyufafejport.Akkor a májkrémes dobozt is szétvinné ?

2011. júl. 3. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!