Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Világegyetem? Ti hogyan...

Világegyetem? Ti hogyan képzelitek el? Illetve a végtelent. Stb hogyan képzelitek el? Mi az álláspontotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
még régebben volt egyik adón egy műsor ahogy azt mondták, hogy a világegyetem lehet henger vagy milyen alakú, és nem csak egy világ van hanem több, vagyis nem univerzum, hanem multiverzum, és belőlünk is lehet több, tehát dimenziók. Ez érdekes volt nagyon. Dehát valahol máshol is van egy föld, de máshogy alakult az élet, de valami olyan is volt, hogy a másik dimenzió is itt van melletted csak azt nem látod. Na mindegy ezt csak azért írtam be, mert ez újdonság volt nekem
2011. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis nem úgy volt újdonság, mert már hallottam ilyenról, de komoly tudományos műsorban még nem annyira. Maga az egész idő-tér izé nagyon furcsa :D
2011. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi(:

(=

én értem

sokat olvasok erről

itt egy link nézd meg sztem sok mindent megmagyaráz(:

[link]


Ha akarsz beszélni vagy akármi akkor írj(:

2011. júl. 2. 17:55
 4/18 anonim ***** válasza:

Igazából mostanában nagyon elkezdett érdekelni, hogy jött létre minden a semmiből. Persze volt ősrobbanás de az is valamiből lett, és az a valami miből? És akkor még nem is beszéltünk az életről, aminek a létrejötte tényleg csodálatos


Megnéztem a videot. A végén eléggé át lehet érezni mennyire kicsik vagyunk ebben az egészben

2011. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

örülök hogy tettszett

nemvok tudós de sokmindent tusok erről:D


Einstein ezt mondta:A tudomány poharából az első korty ateizmus de az alján ott az Isten.....

2011. júl. 2. 20:57
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Többször volt már a kérdés és elég jó válaszok is születtek.
2011. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen.de ezt ahányan teszik fel annyi féle jön ki belőle^^


De lehet kötekedni:D

2011. júl. 2. 22:20
 8/18 anonim ***** válasza:
''Az alján ott van Isten'' Igen, valahol meg kelljen álljon a tudomány, és itt jön a legegyszerűbb verzió, az Isten. :) Csodák sincsenek, csak olyan dolgok, amelyre nem tudunk még racionális magyarázatot adni.
2011. júl. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy az Isteni Elmében történik minden, tehát egy olyan Elme szimulációja az anyagi világ, ami egyszerre tud mindent, és mindennek teljes tudatában van, ahogyan magának is, és mivel csak Az van, ezért személytelen...így a végtelent az Elme fogja körbe, tehát végső soron a végtelen is véget ér, ott ahol a minden végződik. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó kapizsgálja sztem:D


Egyébként nekünk olyan elképzelni a végtelent mint egy papírra rajzolt kockának(2D) a négyzetet(3D) kb:D

2011. júl. 3. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!