Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen középiskolát javasolnát...

Milyen középiskolát javasolnátok nekem? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy eddig 2 tannyelvű gimibe szerettem volna menni,de nem tervezem a tovább tanulást.(Azért lenne ez jó,mert a jövőben olyan állást szeretnék,aminél szükségem van a nyelvhasználatra.Nagy álmom,hogy stewardess lehessek *.*,de tolmácsként is eltudnám képzelni magam.:]) De a környezetemben többen is hangoztatják,hogy felesleges így a gimi,mert szerintük sz*rt sem ér.:/ Szóval a kérdéseim:

-Szerintetek gimi vagy szakközép?(tudom,hogy nem ismertek,de kérlek,próbáljatok meg a fentiek alapján tanácsot adni.)

-Ha szakközép,akkor milyen szakra ajánlanátok?

-Ha úgy döntök,hogy nyelvtanárhoz megyek,szerintetek milyen nyelvet kellene tanulnom,hogy esélyem legyen a fenti munkákra? Az angolt most ne számítsuk,mert ha minden igaz,8. év végére meg lesz belőle a középfokú nyelvvizsgám. (tudom,ez is inkább személy kérdése,de csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.)

+1:Győr-Moson-Sopron megyében nem tudna nekem valaki konkrét iskolát ajánlani,nagyon megköszönném.:$



A normális válaszokat előre is köszi,a bunkó válaszokat lehetőleg kerüljétek.:]

Bocsi,ha valami nem érthető a fenti szövegből,kommentben kérdezzetek rá,és igyekszem megmagyarázni.:] 14/L


2011. júl. 21. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

légiutas kísérőnek nem nagy dolog tanulni. jó nyelvismeret kell és érettségi MINDENKÉPPEN. itt vannak a követelmények:


A stewardes képzésbe való beiratkozás feltételei:

Érettségi vizsga, egészségügyi alkalmassági igazolás (helyszíne: 1097 Budapest, Gyáli út 17. – www.reporvos.hu) és angol középfokú szóbeli nyelvvizsga


ezek alap követelmények


ezt szakközépben és gimiben is megadják. nem valami magas követelmény, szóval szerintem menj szakközépbe, mert az nem olyan sza.r mint a gimi. gimiben kapsz egy érettségit, ami jól jön az utaskísérőnek de amúgy meg a segg.ed törölheted vele. szakközépben is megkapsz mindent ami kell az álmodhoz + még lesz egy szakmád is és ha nem jönne be a stewardess terved akkor még mindig próbálkozhatsz a kapott szakmáddal elhelyezkedni.

én kéttannyelvű szakközépiskolát javaslok neked a leírtak alapján.


légiutaskírésrő képzés:

[link]


remélem segíthettem

16/f

2011. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

viszonyításképpen: egy STEWARDESS képzés 300 ezer ft, míg egy pilótáé 10-15 millió ALSÓHANGON!


előző voltam

2011. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,és a linket is.[:
2011. júl. 21. 13:20
 4/4 Srapnel ***** válasza:
Tanulj kínait...
2011. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!