Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek UFO-k?

Szerintetek léteznek UFO-k?

Figyelt kérdés
Ezt nem hülyeségből kérdezem, emberek. Teljesen komoly. Egy több millió négyzetkilométeres univerzumban szerintetek csak 1 kicsike bolygón van élet??? Egy barátom mondta, hogy az UFO-k korábban már üzentek nekünk. De ez szerintetek gaz? Én elhiszem, de gondoltam, megkérdezem.
2011. júl. 30. 18:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Az űr - nagy. Tényleg nagy. El se hinnéd milyen hatalmasan, terjedelmesen, észbontóan nagy. Úgy értem, az ember azt gondolná, a patikushoz hosszú az út, de ez csak egy szem mogyoró az űrhöz képest."

(Douglas Adams, Galaxis Útikalauz Stopposoknak)

2011. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Jocca666 válasza:
Az emberiség már lépett kapcsolatba földönkívüli élőlényekkel, de nem olyanokkal mint amiket a filmben látsz... Mindenki elfelejti, de a baktériumok is élőlények, és sokféle ilyen érkezett már a világűrből :)
2011. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

"Levesmártás, erről beszélgethetnénk részletesebben is. Van MSN-ed? Ha van, megadod?"


Igen,van MSN-em,de nem szoktam nyilvánosan kiírni.?Írj privát üzenetet!

2011. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Vagyis priv. e-mailt? Oké. És válaszolók, tudom, hogy a baktériumok, meg még csomó kis képződmény is élőlény, de nem is ilyen ET-félékről beszélek...
2011. júl. 31. 14:49
 25/28 A kérdező kommentje:
Tehát úgy kérdezem, hogy léteznek-e földön kívűli értelmes lények? Így már jobb.
2011. júl. 31. 14:51
 26/28 anonim válasza:
Küldtem választ az üzenetedre.Megkaptad?
2011. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Annyira nevetségesnek érzem azokat az embereket akik, váltig állítják ,hogy UFO-k bizony nincsenek!

Hát elárulom nektek ,hogy bizony vannak és ez 100%!

Fel sem lehet fogni emberi aggyal ,hogy mennyire de mennyire óriási az űr, és szerintetek nincs fejlett létforma?

Azok az indokok pedig ,hogy milyen fejlett eszközökkel kutatjuk őket? Hát elmondom azt is ,hogy bolondok lennének nyilvánosságra hozni ,ha találnának is..

2011. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Én néhány éve hallottam, hogy a tudósok felfedeztek egy bolygót egy távoli naprendszerben, ami nagyon sokban hasonlít a Földre (épp csak jóval nagyobb, és ezért a Gravitáció is jelentősen erősebb) és így könnyen lehet, hogy van rajta víz is és élet is. Ne humanoidokra gondolj, sokkal inkább egysejtűek, esetleg apró állatok és néhány növény-féleség, de ha van is élet, az teljesen más mint a Föld élővilága, ezért nehezen beszélhetünk állatról növényről és gombáról...

Ennek a bolygónak azért van jelentősége, mert ha a Földet teljes mértékben élhetetlenné tettük, akkor ez a bolygó az esély az emberi faj túlélésére.(Azon mondjuk még sokat kell agyalni, hogy hogyan juttatunk oda élve ^^)

2012. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!