Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő videóról?

Figyelt kérdés

[link]

(Ha nincs időd/kedved végignézni, akkor tekerj bele a 17. és az 1 óra 13. percbe.)


2009. ápr. 10. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

na az ilyen típusú filmeket tenném kötelezővé általános iskolákban,bár szerintem nagyrészt intelligencia kérdése az egész.Nem néztem végig a filmet,nagyjából az első 3 percből kiderült számomra,hogy arról van szó amit én évek óta magyarázok mindenkinek,hogy attól igazán EMBER az ember nevű állatfaj,hogy mindennél feljebb helyezi magát,és mindent elkövet azért,hogy ezt kimutassa.


Az a baj,hogy kb regényt tudnék írni erről a témáról,de azt hiszem,hogy ez nem az a fórum ahol vevők az emberek az ilyesfajta gondolatokra,lásd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__19451..

A 3. válaszoló én voltam,le is lettem pontozva.

Van még 2 film amit megnézhetnél: Baraka(világok arca) , Genesis.

2009. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szörnyű!!!

Nem is tudok erre mit mondani.

2009. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
59%

hát én a 17. percnél amikor a kutyát ÉLVE!!! beletették abba a kukásautóba vagy mibe, és megölték, már ott kikapcsoltam, mert nembírom ezt.... nemtudom, hogy némely emberek hogy képesek ilyet tenni?? én nekem már akkor óriási lelkiismeretfurdalásom van, ha egy hangyát megölök. volt már rá példa, hogy egy méhet eltemettem(mert ráléptem), csináltam neki kis keresztet,és virágokat tettem mellé...

de ezek nem lennének képesek rá...ezek nem is emberek...ők miért nem kapnak akkora büntetést, mintha egy embert öltek volna meg?? gyilkolásnak számít akkoris, ha egy állattal teszik ezt. elvesznek egy életet. ami talán az egyik legértékesebb dolog...

sírni tudok az ilyen dolgokon....mikor a tv-ben is valami állatkínzásról(főleg kutyáról) van szó, rögtön megyek be a szobámba, és befogom a fülem, hogy nehogy halljak valamit is a tv-ből. szörnyű...nem lehet ezekre mit mondani, mert ezek nem emberek. ha csak a szemük sem rebben attól, hogy elvették egy élőlénynek az életét.. iszonyatos!!!

és most akár leleszek pontozva, akár nem, legalább kimondhattam a véleményem végre!!!

2009. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓÓ köszi az ijen és hasonló videók hatására akarok meghalni mert embernek lenni szégyen.
2009. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ajánlom még az 55. percet. Elsírtam magam :'(
2009. ápr. 10. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogyan talaltal erre a ideora de minden elismeresem.

Az iwiwen elkuldtem mind a 250ismerosomnek :D

Ha csak egy megerti, mar akkor is megerte :)

2009. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sírós típus, de ezen a videón többször elérzékenyültem. Ezeket az embernek csúfolt szemétládákat, mind hasonló módon végeztetném ki, mint ahogy ők bánnak az állatokkal. Számomra elfogadott dolog haszonállatot a húsáért nevelni, és kíméletesen levágni, de amit ezen a videón művelnek az gyalázatos és gyomorforgató. Amikor élve nyúzzák azokat kutyákat...borzalmas
2009. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
hányingerem van az ilyen emberektől.Nem is nevezném embernek..az ilyenekt pustítani kellene,ahogy ők is teszik
2009. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

én az 55. percbe néztem bele, és ez borzasztó, egyszerűen képtelen vagyok mégegyszer belenézni, én is sírva fakadtam...:(

nem láttam még ilyen szörnyű dolgot életemben, ne nézzetek hülyének, nagyon megviselt, nem tudom szavakba önteni...:'(

elkeserítő hogy ilyen megtörténhet

2009. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bibi05 ***** válasza:
100%

Én nem mertem belenézni a filmbe, mert mélyen elítélem az ilyet az is eléggé felkavart amit írtak az előttem szólók,az ilyen ember nem ember. Nem ismerik azt a szót hogy harmónia,harmóniában él állat és ember.Attól hogy őket nem értjük, attól még érző lények,mint mi.Szerencsétlen kiszolgáltatott állatok, akik bántják őket nekik is kívánom azt a véget ,mint amit ők okoztak nekik.TELJES SZÍVEMBŐL!!! Sajnálom, hogy megnézés nélkül beleszóltam, de úgy éreztem valahova le kell már írnom.



Hozzáteszem ilyenkor ránézek a cicámra és egyszerűen nem tudom felfogni,hogy vannak ilyen emberek akik bántják őket.Talán ezek is a nevelésnél kezdődnek,sőt...........

Sajnálom mégegyszer.Üdv.Vali

2009. máj. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!