Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » "A pénzcsináláshoz nem kell...

"A pénzcsináláshoz nem kell pénz" osztogatják sokan eme fantasztikus tanácsot. Bár magam még nem láttam erre példát. Ti?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy esetben igaz, hogyha celeb vagy a TV-ben, és egy fingásoddal milliárdokat keresel.
2011. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmész valahová dolgozni, akkor kapsz pénzt, amiért te a munkádat adtad. Vagy ez túl egzakt?
2011. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a hagyományos pénzkeresésre gondolok, vannak ilyen-olyan legendák, hogy pl.: Józsi bácsi szegény volt, mint a templom egere, de mára milyen gazdagságban él. És van a családomnak egy barátja, 70-es, cégtulajdonos, és múltkor ő is azt mondta, hogy pénz nélkül is el lehet kezdeni. HOL?????????
2011. aug. 18. 14:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Én még nem találkozta olyannal, aki a szó klasszikus értelmében, a semmiből indult.
2011. aug. 18. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig van rá példa. És se sok tőkével indítottam a vállalkozásomat, sőt ismerek olyanokat is akik kifejezetten szegények voltak, de sokat dolgoztak és nagyon akarták. Van akinek kifejezetten szerencséje volt. A jó kapcsolati tőke mindennél fontosabb, mert olyat is sokat láttam, hogy a vállalkozás csődbe ment és ugrott az induló pénz.
2011. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt arra mondják, amikor valaki egy jó ötlettel és sok munkával, kitartással keres sokat. Pl. Bill Gates és haverjainak sufniműhelye.


A másik kategória a szélhámosság, de azt szerintem most ne keverjük ide, valószínűleg nem is erre gondoltál. :)

2011. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Timmye válasza:
Én már láttam nem is egy olyan embert, aki azzal szerzett pénzt magának, hogy számítógépes játékozott. Nagyon sokat keresett vele :D A játékban húzta fel a karaktereket
2011. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. szept. 6. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!