Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Véleményt kérek egy vitába...

Véleményt kérek egy vitába keveredtem egy video miatt ahol egy viking egy samurai-al harcol a végét inkább nem mondom mi lett. Szerintetek ki nyerne Viking Vs Samurai?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a viking erős páncélzattal van felszerelve és nehéz lassú fegyverekkel.A samurai alig hord páncélt a katana baromi éles a samurai meg iszonyat gyors.


Véleményem szerint vagdalt viking lett a vége...

2011. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz hogy a samurai gyors és kicsi alig van fegyvere de a vikingnek van egy különleges képessége Berserker örjöngés ilyenkor fájdalmat nem ismerve mennek mint egy medve vagy farkas.
2011. aug. 24. 13:41
 3/13 anonim ***** válasza:
A Spektrumon szokott ez menni.
2011. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez ugye egy Deadliest Warrior epizód?

Én is láttam, de úgy általában komoly problémáim vannak a részekkel.


Hogy szerintem ki nyerne?

Akár mennyire is becsülöm a vikingeket, én a szamurájra voksolnék. Sokkal jobb páncélzata és fegyverzete volt.

2011. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az volt de szerintem nagyon nem valós.
2011. aug. 24. 13:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Nehéz megítélni, de szerintem egy-az-egy felállásnál a szamuráj jobb, feltéve hogy gyorsan talál gyenge pontot a páncélon, különben ha elhúzódik a dolog, bajba kerülhet.

Csatában viszont a vikingek elsöpörnék a szamurájokat.

2011. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 komasa ***** válasza:
Éppen az az érdekes ezekben a tv műsorokban, hogy azért forgatták őket, mert ezek a harcosok soha nem találkoztak a harcmezőn, mert ha találkoztak volna, akkor tudnánk, hogy ki nyert. Szerintem nem lehet eldönteni, hogy ki nyerne, mert nagyon sok körülmény befolyásolja azt, hogy kinek a javára billen a mérleg nyelve. Szerintem amelyikőjük a neki sokkal jobban fekvő harcmodort rá tudja erőltetni a másikra az nyer.
2011. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szamomra teljesen meglepo lenne, ha a viking nyerne.

A sport is azt mutatja, hogy a gyorsabb a nyero.

2011. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Erre van egy régi kínai közmondás hiába üvölt a szél a szikla nem hajlik meg tőle.
2011. aug. 24. 14:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Atyaég! Hogy lehetett ennyi nyelvtani hibát belesűríteni egyetlen kérdésbe? Elsőre 13 helyesírási és egy nyelvhelyességi tűnt fel. Ez szándékos, hogy jobban felfigyeljenek rá?
2011. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!