Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért kell hazudni meg különbő...

Miért kell hazudni meg különbőző pletykákat terjeszteni a világvégéről?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok, hogy már számtalanszor szó volt arról, hogy világvége. Azthiszem volt, 2000-ben, 2011 május.. aztán 2012, 2013 és még sorolhatnám. Aztán jönnek azok, hogy mik fogják elpusztítani a Földet. Maja naptár, napkitörés, Nibiru, aztán ufótámadás. De ez már egyszerűen hihetetlen... Erre miért van szükség? Aztán majd 2012 december 21.-e után is bejelentik majd, hogy Bocs, mégse.
2011. aug. 28. 20:31
1 2
 1/17 dellfil ***** válasza:

Mert az olyan izgalmas... :DDD Meg...meg titokzatos... jujj de izgi... :DDD

Stb... :)


dellfil

2011. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A 1999 hülyeség, és hogyan lehetne 2013-ban világvége amikor már nem élünk


2012-ben lesz a világvége a Maják tudják a frankót meg az összeesküvéselméletesek is, jön a Niburú és ha akkor sem lesz semmi, akkor pedig a Reptoidek.

2011. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:D:D:D Hát majd úgyis kiderül mi lesz. :-)
2011. aug. 28. 21:06
 4/17 anonim válasza:
én úgy vagyok vele hogy 2012-ben nem lesz semmi mert akkor minek terveznek olimpiát 2014-re országos mit tudom én mit meg minek álmodozik az ember példa: Ha felnövök... érted mire akarok kijukadni? persze én is félek bennem van a tudat mert nekem is vannak álmaim de én ezt az egészet hülyeségnek tartom. 14/F
2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze. De már mindenki kis fülébe bogarat ültettek, de egyébként nagyon kevesen gondolják komolyan. Egyszer majd biztos lesz világvége, de szerintem nem most. Mondjuk már eléggé elkorcsosultak az emberek meg az egész világ.
2011. aug. 28. 21:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Ket meglehetosen gyarlo emberi dolog, ami milatt ezt csinaljak egyes alakok:

a) penzert (hiszekeny emberektol kicsalni, pl konyvek, ujsagok, "megvaltas" "tuleles" igeretert)

b) befolyasert (hiszekeny emberk manipulalasat sajnos nehanyan elvezik...)


Amit tenni lehet: jozan paraszti esszel vegiggondolni, hogy ezt megis hogy kepzeli ez a csavo? Torekedni kell ra, hogy az ember lehetoleg hiteles forrasbol tajekozodjon. (Ne FB uzenofal, meg ilyesmi. Haverod kiposztolta, hogy este ket hold lesz? Ne... Nezz utana, hogy pl. a magyar csillagszati portalok errol irnak-e, ha nem, akkor tutira kamu)

2011. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát megbízható forrás már csak az lenne, ha maga a kormányhivatal, a NASA közölné. Mert már hiradókban is erről lehet hallani és újságokban is olvasni.
2011. aug. 28. 21:31
 8/17 anonim ***** válasza:

"én úgy vagyok vele hogy 2012-ben nem lesz semmi mert akkor minek terveznek olimpiát 2014-re "


Nem a Reptoidek terveztek Olimpiát, de eljönnek majdan 2012-ben egy invázióban.

2011. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezt ők mondták? :-)
2011. aug. 28. 23:37
 10/17 MolotovPunk ***** válasza:

Konkrétan miért állítod azt,hogy hazugság lenne?

Bizonyított tény,hogy fajok (csoportok)már haltak ki ezen a földön.Üresség volt,majd ismét teremtek más fajok.

Az év szám nem egyeztethető össze lehet,amiket anno a maják feljegyeztek,de lehet későbbiekben igaz lesz.

Nem lehet ezt tudni.

Természetesen én is úgy vagyok vele,hogy majd meglátjuk.

Egyébként csillagászatban és időmérésben kitűnőek voltak a maják,szóval lehet ráéreztek a dolgokra jól.


Itt talán arra is lehet gondolni,mi van,ha mondjuk a nagy hatalmak csinálnak háborút egymás között?

Lehet a maják erre akartak utalni későbbiekben.

Erről is vannak azért érdekes tények.

2011. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!