Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ékszerek...

Mit gondoltok az ékszerek viseléséről, volt már olyan hogy ha felvettétek megváltoztatok?

Figyelt kérdés
Vettem egy gyűrűt nemrég 2-3 hónapja és észre ettem hogy ha felveszem feszült vagyok nagyon és nemis hordom pár napja és tökre megváltoztam. Tudom hülyeség de olvastam valahol hogy a fémek beszívják a negatív energiát :) ha valakinek van kedve válaszolhatna valami okosítót :)
2011. szept. 7. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
? Ilyesmit nem tapasztaltam. Viszont mióta a születésnapomra kaptam a férjemtől egy pár virágszirmokat formázó gyémánt fülbevalót, azóta észrevettem magamon, hogy mindig feltűzve hordom a hajam, ez számít? :DD
2011. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

En az aranyat ruhellem. Viszket a nyakam tole, meg ratyisan all. Az ezustot szeretem, azzal semmi gondom.


37F

2011. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát ez szerintem azért van mert nagyon tetszik neked és jólesik ha látják az emberek :D de ez más..
2011. szept. 7. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy hülyeség, miért írsz le ilyeneket? :D

Egyébként is, ha beszívná a negatív energiádat, nem maradna az idegeskedésre.

2011. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha ékszer van rajtam, és még nem szoktam hozzá, akkor én is feszült vagyok, mert ha nem is direkt, de vigyázok a mozdulatokkal.
2011. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

A fenébe, ezek szerint Frodó mégsem dobta az Egy Gyűrűt a Végzet Hegyének tüzébe! :-(


"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."


Pedro

2011. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SzilKa válasza:
45%
Úgy általában nem szoktam ilyesmit tapasztalni, viszont mióta a megboldogult és szeretett nagymamám egyik fülbevalóját hordom (megörököltem), azóta nagyon sokszor érzem, hogy velem van, támogat és szerencsés vagyok szinte mindenben... De lehet, hogy ez véletlen egybeesés.
2011. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
64%
Az attól függ hova vetted azt a gyűrűt!
2011. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg, kérdező, hobbit vagy?
2011. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hehe nem :D tudom hogy hülye a kérdés de én így érzem lehet véletlen egybeesés de mióta nem hordom azóta tök más vagyok nyugotabb és kiegyensúlyozotabb és egyébként ékszerüzletbe vettem ezüst ..
2011. szept. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!