Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 1Milyen vegyületek okozzák a...

1Milyen vegyületek okozzák a fokhagyma átütő illatát? 2Milyen vegyületeket tartalmaznak az energiaitalok? 3Miért zöldül meg a kemény tojás és a lágy miért nem? 4A tejet milyen kémiai anyagok alkotják?

Figyelt kérdés

5Mi a neve annak a vegyületnek ami a bors csiipösségét okozza?

6Mi játszoodik le a mikróban a bekapcsoljuk?

7Milyen gázokat használnak védőgázként?

8Miért büdös a záptojás?

9Melyik az a vegyület amely a tonik ital keserű izét adja de meg taláható a malária elleni gyogyszerekben is???


Kémia házihoz kellene, neten nem találom :SS Légyszi segítsetek. Ha egyre is tudjátok a választ, írjátok le, de csak ha biztos! :S


2011. szept. 8. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen 10 perc alatt megtalálni az összeset interneten, sőt, wikipédián.


Mi lenne veled, ha nem lenne google, ha ott se tudsz semmit megtalálni? Képzelem, mennyit tudnál kezdeni egy lexikonnal...


A fokhagymához keress rá a fokhagymára, aztán az energiaitalra, aztán a tejre, borsra, és így tovább, szépen sorjában.


Ezt a feladatot egy pillanat alatt meg lehet oldani. Hajrá, sok sikert!

2011. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor szánj rám 10 percet és keresd meg nekem :D
2011. szept. 8. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt megkerestem neked:


[link]


Olvasd végig, megtalálod. Ennyi volt, nem telt egészen 20 másodpercbe...


Amúgy, mennyit fizetsz nekem azért, hogy 10 percet rád pazarlok, azon felül, amit már amúgy is rád pazaroltam? :)

2011. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 forint megfelel? :)
2011. szept. 9. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!