Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdésnek tűnik...

Lehet hülye kérdésnek tűnik de: ti nem éreztétek még úgy, mintha lenne/lett volna szárnyatok? Olyan mintha tudnád, éreznéd azokat az izmokat, és hogy tudnád mozgatni, hogyan kellene használni. Vagy csak a szimpla placebo hatás kavar be?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 18:03
 1/7 anonim válasza:
nem.
2011. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem van
2011. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó az anyag, ugye haver? :-D


Pedro

2011. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért vigyázz a placebo hatás kifejezéésel, az mást jelent, mint amire te gondolsz. Kapsz majd pár droggal kapcsolatos választ. :) (Fantomvégtag a pontos kifejezés. Nem egészen erről van szó, de ez az érzet.)


Nekem nincs szárnyam, de vannak olyan izmaim, amik egy szárny mozgatásához kellenének, és igen, érzem ezeket, tudom mozgatni. Innen egy kis lépés, és tényleg olyan, mintha lenne szárnyam. Te is ezt érzed. Ugye, milyen jó ez a felső függesztőövön tapadó izomzat? :)

2011. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamóca.. ***** válasza:
nem placebo az, lsd.
2011. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18:42 adta a hasznos választ, köszönöm! :)
2011. szept. 19. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még nem éreztem így!! :DD
2011. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!