Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit szólsz ahhoz, hogy tudósok...

Mit szólsz ahhoz, hogy tudósok egy termit nevű robbanóanyagot találtak a 911 romjaiból vett mintákon?

Figyelt kérdés

[link]


A Koppenhágai Egyetem professzora Niels Harrit, a nano-kémia szakértője nano-termitet talált a WTC romjai között.


Egy interjú vele a témában:

http://www.youtube.com/watch?v=8_tf25lx_3o


Ez a hír 2009 áprilisi. Feltenném a költői kérdést, ki hallott róla? Esetleg a 10 éves megemlékezés évfordulója alkalmából? Neeem? Hát biztos becsuktátok a fületek vagy nem figyeltetek...


2011. okt. 4. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
63%
Én vegyész vagyok és megint egy hadova és hazugság! A termit nem robbanőanyag!A termit egy magas hőfokon égő elegy amiből vas válik ki, ezért vastag vasgerendák hegesztésére használható, és pld általános a vasúti sínek hegesztésére. A Googleban meg lehetett volna nézni.Az nem csoda hogy termittel hegesztették a WTC vasvázát!
2011. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim válasza:
91%

Van egy mondás.


A féligazság a legveszélyesebb hazugság.:)

2011. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
Nano termit meg úgy van mint nano mozdonyvezető!Hazudni bármit lehet! Tele van a padlás ilyen áltudósokkal!
2011. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Ez még nem jogosít fel arra, hogy hülye is legyél. Esetleg elolvastad volna a cikket + az interjút meghallgatod/elolvasod, akkor kibökte volna a szemed, hogy AKTÍV TERMITET találtak. Tehát nem az építéskori termitről van szó, hiszen az már nagyon régen nem aktív (érdekes is volna :D ).
2011. okt. 4. 11:18
 5/61 anonim ***** válasza:
91%
kérdező, kifejtenéd, hogy mit jelent az 'aktív nano-termit'?
2011. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim válasza:
79%

"Hát biztos becsuktátok a fületek vagy nem figyeltetek..."


De még jó, hogy te olyan okos vagy és kinyitottad a füled és figyeltél. Bírom az ilyen embereket, akik a zeitgeisten meg az ilyen hasonló szarokon nevelkedtek.

És azt hangsúlyozzák, hogy semmire nincs bizonyíték, amit a kormány mondott. Persze azt valahogy elfelejtik, hogy a zeiteistes meg hasonló baromságokra ugyanúgy nincs bizonyíték....



Az értelmes ember nem hergeli magát ilyen baromságokon, mert:

1, nem tudod és soha nem fogod megtudni, hogy mi az igazság

2, ha még a kormány műve volt az egész(tegyük fel, hogy legyen mire kiverned), akkor is mit tudsz neki csinálni? A politika mindig is ármánykodásból, gaztettekből állt.

2011. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:17


A Koppenhágai Egyetem professzora vagy egy állítólagos vegyész, aki még a cikket sem olvasta el.(Illetve a professzor álláspontját és állítását.) Melyik a meggyőzőbb?

2011. okt. 4. 11:21
 8/61 A kérdező kommentje:

Nem én fejtem ki, hanem a professzor:

[link]


(angol)

2011. okt. 4. 11:23
 9/61 A kérdező kommentje:

"

Az értelmes ember nem hergeli magát ilyen baromságokon, mert:

1, nem tudod és soha nem fogod megtudni, hogy mi az igazság

2, ha még a kormány műve volt az egész(tegyük fel, hogy legyen mire kiverned), akkor is mit tudsz neki csinálni? A politika mindig is ármánykodásból, gaztettekből állt.

"


Te nem értelmes ember vagy, hanem tökéletes birka/szolga.

2011. okt. 4. 11:25
 10/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:17


Attól, hogy te a 8általánosig jutottál el, más emberek még dolgozhatnak olyan területen, amiket te nem értesz. A genetikusok is végül is csak hantázzák, hogy dolgoznak, hiszen te nem látsz semmiféle DNS-láncot, igaz?

2011. okt. 4. 11:27
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!