Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az hogy melyik evszakot...

Az hogy melyik evszakot szeretem, utalhat a tulajdonsagaimra?

Figyelt kérdés
Pl az osz a kedvencem.
2011. okt. 7. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, utalHAT, de nem feltétlen a kapcsolat és ezt fontos észben tartani.


Megpróbálok lezűrni valamit és meglátjuk, hogy sikerül e...


Az ősz alapjána azt gondolnám, pesszimista vagy, szeretsz a múlton tűnődni és jobbnak tartod azt, mint a jelent, vagy az esetleges jövőt, az olyan költőket/irókat szereted, mint pl Ady, stílusra mondjuk szecesszió, impresszionizmus, vagy szimbolizmus, esetleg szürrealizmus, az olyan nők tudnak a legjobban megfogni, akik valami miatt totál leépítenek, vagy plátói szerelem, s.t.b.

2011. okt. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Minden effele spekulaco csak ures okoskodas. Nekem is az osz a kedvencem: szuret, szines erdo, gombak,huvos hajnal de meleg nappal. Hol itt a depresszio? Nem semmi osszefugges.


Hogy is lehetne? Osszesen van 4 evszak, de nem csak 4 fele ember van.

2011. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs bizonyítható összefüggés a kettő között, és ha lenne is, akkor sem a kedvenc évszakból következnének a tulajdonságaid, hanem fordítva.


Pl. nem azért leszel depressziós, mert szereted a telet, viszont a telet szeretheted azért, mert ez támasztja alá neked a fejedben lévő gondolatokat - a sötétség, hideg, szürkeség mind mind felerősítik a depressziós, pesszimista belsőt.

2011. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elsonek.

Mint ha csak belem lattal volna, eskuszom. MINDEN pontrol pontra ugy van ahogy irtad. TOKELETES PONTOSSAGGAL!! Te rendelkezel valamijen kepzetseggel a temaban? Mikor meg lattam mijen pontossaggal eltalaltad, a hideg is ki razott.

De hogy tudtad igy meg allapitani? Tudsz a temavla kapcsolatban valami olvasmanyokat?

Kosz a valaszodat! Tenyleg, minden tiszteletem a tied!

2011. okt. 8. 00:54
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az ősz alapjána azt gondolnám, pesszimista vagy, szeretsz a múlton tűnődni és jobbnak tartod azt, mint a jelent, vagy az esetleges jövőt, az olyan költőket/irókat szereted, mint pl Ady, stílusra mondjuk szecesszió, impresszionizmus, vagy szimbolizmus, esetleg szürrealizmus, az olyan nők tudnak a legjobban megfogni, akik valami miatt totál leépítenek, vagy plátói szerelem, s.t.b"


Dehat ez mind csupa kozhely! Mi ebben a skill? :-D

2011. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ezaz..egyszerű cold-reading,

-az ősz az elmúlás évszaka, vagyis nyomasztó, pesszimistás is valamilyen szinten, persze van aki ezért imádja az őszt.

-a nyarat az emberek 80% jobban szereti.. tehát a múltata jobban szereted, illetve utalhat még mo helyzetére, -Adyról nekem kapásból a lédával a bálban jut eszembe, ami ismételten az elmúlásról szól,

a stíusokról nem tudok nyilatkozni, mert nem szeretem az irodalmat..

Első: nagyon sokat kereshetnél ilyen területen, sok ember hisz az ezotériában..

2011. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!