Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a suliba nektek kellene/kel...

Ha a suliba nektek kellene/kellett volna megválasztani, egy nap milyen óráitok legyenek, ti mit választanátok? :D

Figyelt kérdés

jah és ha egy nap 5 órátok lenne :)


csak így eszembe jutott a kérdés,mert ma bnőmmel ezt beszélgettük,hogy ki milyen órákkal töltené a napját :D


nekem kémia,fizika,infó és ember-és társadalom ismeret :P


2011. okt. 19. 14:40
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Kémia, torna, pszichológia, infó, biológia...kis matek, magyar, román, német és angol is beleférne...
2011. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Matek, kémia, biosz, angol, tesi
2011. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
15:24 7.es vagyok de m1 xDD
2011. okt. 19. 16:49
 14/27 anonim válasza:
Rajz és vizuális kultúra, speciális társadalom ismeret, kommunikáció, belügyi ismeretek, meg infó...:D sokatoknak nincs ien tantárgy sztem.... ez csak nekünk rendészetiseknek van :D:DDD de am nagy f@szák :D
2011. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

köszi :D


amúgy rajz és vizuális kultúra majdnem minden suliban van xD


de amúgy jah :D


örülnék ha nekem is ilyen tárgyaim lennének xD ezek legalább nem hangzanak olyan gondolkozósan mint a matek ...xd

2011. okt. 19. 18:31
 16/27 anonim ***** válasza:
dupla biosz, fizika, tesi, matek: egy aranyosabb tanárral :D
2011. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
jah mondjuk a matek egy rendes tanárral tényleg jó lenne :D
2011. okt. 19. 20:31
 18/27 anonim ***** válasza:

Hamar beleőrülnék, de: angol, matek, infó, fizika, olasz.

Sajnos kell a nyelvtanulás, kell a matek ismétlés (bár ezt már emelt szinten, az meg bőven nem középiskolai anyag), nem árt a fizika sem, és akkor már legyen egy kis infó gyakorlás is. Vagy kémia, noha azt nagyon régóta nem kellett olyan szinten használnom, hogy ne tudtam volna kapásból.

Néha úgy érzem, ezek kimaradtak az elmúlt hat év alatt, mióta elhagytam a középiskolát. És most többet kellenek, mint valaha.

2011. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

angol, spanyol, portugál, spanyol irodalom, tesi.


Mi a f*sznak a matek, kémia vagy fizika? Mióta eljöttem középiskolából, még nem jött velem szembe a zebrán kétszáznegyvenkilencedfokú egyenlet, hogy "bocs, haver oldjál már meg", sőt, még a cowboyok se nyomtak fegyvert a fejemhez, mondván, hogy "ha nem oldod meg a következő logaritmikus feladatot, akkor megölünk", ellenben a spanyolokkal és a portugálokkal nap mint nap beszélek a főiskolán. Igazán beláthatná már az oktatásügyi minisztérium, hogy azzal, hogy ilyen szinten taníttatja a matekot, csak a sikertelen érettségik számát növeli. Aki tanulni akarja, és ezzel akar továbbmenni, az tanulja meg, és ennyi. Amúgy is megb*sszák a felsőoktatást (960.000 ft/félév nemzgazdon? ezek se okosak...), mivel kevés a fizikai munkás az országban - kérdem én, egy olyan ember, aki egész nap szenet lapátol, az minek tanuljon matekot? Algoritmussal kell kiszámolnia, hogy milyen színsorrendben rakja a szenet?

És félreértés ne essék, 4-esre érettségiztem matekból, csupán azt írom le, amit látok.

2011. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Utolsó: Savanyú a szőlő, mi ? :)


Középoktatásban a fizikának és a mateknak nem a konkrét értelmét kell nézni, hanem azt, hogy megtanít logikusan, szisztematikus szemléletmódon gondolkodni. Aminek nincs értelme, az az irdoalom, nyelvtan, etika, dráma, rajz.

Ezek a tárgyak még csak szemléletmódot sem adnak, csupán melegedésre jók télen(mivel bent fűtenek, kint hideg lenne)

2011. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!