Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nyolcadikos vagyok,5:00...

Nyolcadikos vagyok,5:00 tanuló, de halványlila gőzöm sincs hogy hová tovább. Légyszi ha valakinek van ötlete mondja, tök kinos igy. Hé nyolcadikosok ti merre mentek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 17:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amik igazán érdekelnek:biológia,fizika,kémia,matematika,pszihológia.
2011. nov. 8. 18:23
 12/20 A kérdező kommentje:
Tudod mit,nem kell szégyeld azt amit szeretsz.De igen vannak akik csúfolódnak.Te nem hallotad amikor kijelentettem,hogy hejszinelő akarok lenni...
2011. nov. 8. 18:28
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor ezek közül válassz egy olyat amit nagyon szeretsz, Ha fizika, azon belül is elektronika, akkor menj elektros szakközépbe. Ez azért jó, mert ha elvégzed, már lesz egy szakmád, utána lehetsz villamosmérnök. Ha a mechanika, akkor gimiben érettségizz fizikából aztán egyetemen mechanikát, vagy mechatronikát ajánlom. A kémia és biológia tárgyaknál is gimi, aztán egyetem. Amennyiben nincs még fogalmad egyáltalán, hogy mi akarsz lenni, ha "nagy" leszel, akkor menj gimnáziumba és érettségizz le a lehető legtöbb általad leírt tantárgyból, majd akkor eldöntöd mit is akarsz valójában.
2011. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi,valószinüleg igy lesz. Öööm,esetleg tudod milyen középiskola van a kriminilisztikára?
2011. nov. 8. 18:41
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e ilyen középiskola, azt inkább a felsőoktatási intézményekben oktatják.

Sok sikert kívánok a jövőbeli felvétekikhez, bár ahogy látom az átlagodból, nem igazán van rá szükséged.

2011. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Végül mi lett?:D
2012. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Talán Szeged környékén nézhetnél vmit- az van hozzád közel -
2015. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vagy Szerbiában nincs középiskola?
2015. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Esetleg vlmi építőipari szakközép

(Pécsen van) -

2015. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A Pollack Mihály
2015. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!