Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni az...

Timido kérdése:

Hogyan lehet megtanulni az aurák érzékelését? Vagy látását?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, bárki képes rá. Hogy lehet megtanulni? Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 8. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy mert nincs,aki azt mondja hogy látja az hazudik ,olyan mint a vízér két varázs vesszős sem ugyan oda húzza a vonalat a szobában.A test hőkisugárzása látszik infra kamerával.
2009. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Én nem mondom azt hogy van, mert 100%-osan nem tudjuk, de én hiszek benne, hogy létezik, vagyis inkább úgy vagyok vele, mint Mulder az X-aktákból: I want to believe, vagyis hinni akarok :)

(amúgy nem csak hőt ad le a testünk, hanem nagyon csekély elektromos áramot is termel)

mellesleg soha egyetlen olyan ember, aki aurával foglalkozik, nem állította, hogy az infra-képen látszik az aura, mert azon nem az látszik tényleg.

amúgy itt egy link, ha ennyire érdekel: [link]

2009. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Aura van, és kész. Én úgy fogom fel, mint az égő kanóc körül a gyertya lángját. A dolgok kulcsa ez: minden rezgés.(minden "rezgésből van") Az anyag rezgésszáma kicsi, minél nagyobb a rezgésszám, annál "lelkibb" a dolog, és annál kevésbbé látható. Szuper a megjelölt cikk. Tom J. Chalko amúgy is az egyszerű, jól érthető írásaival még a kőkemény koponyákat is megnyerhetné. Persze csak azokét, akik elolvassák.
2009. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Nincs aura. Pontosabban van, egy optikai csalódás. Fehér fal előtt ha áll valaki, és hosszú ideig nézed mereven, akkor egy idő után zöldes színű "aura" jelenik meg körülötte.


Ha valamit hosszú ideig nézel, és utána fehér falfelületre nézel, akkor a fehér falfelületen látni fogod az előbb látott tárgy kiegészíő színeit (pl. ha piros korongot néztél, akkor zöld korongot fogsz látni).


Ha egy ember áll a fehér fal előtt, és őt nézed, akkor a nézés nem lesz tökéletesen merev. A finom szemmozgások miatt időnként elmozdul a kép, és az ideghártyádnak arra a területére esik a fehér falfelület egy részének képe, ahova korábban a nézett személy képének széle esett. Ekkor ez a bizonyos kiegészítő szín megjelenik az illető mellett a falon.


Az is valószínű, hogy az "aurá"-val kapcsolatos babonák úgy keletkeztek, hogy voltak olyan emberek, akiknek különösen nagy tehetségük volt az "aura" észlelésére. Vannak ugyanis olyan szem- és agybetegségek, amiknek hatására a látásban hosszú ideig fennmaradó utóképek maradnak.

2009. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Annyira jót mosolygok, amikor sokadjára olvasom, hogy minden energia és minden rezgés... Igen ezt valóban teoretikusan megállapították a kvantumfizikusok, hogy minden különböző energiájú rezgésből áll, ezt egy kis csúsztatással, félreértelmezéssel, a (elnézést a kifejezésésrt) humbug tudományok hívei mindenre rá tudják húzni. Aura véleményem szerint nincs. Az, hogy áramot termel a test nem meglepő, hiszen mindennek az alapja az, hogy elektromos ingerekből kémiai ingerek keletkeznek...
2009. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nohháát, pont tegnap néztem ezeket én is.

azt az oldalt pontosan, amit utsó előtti írt.

hát...

én is akarok ilyet látni!!!:D

2009. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!