Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Mit tennél ebben a helyzetben? Egy kis időutazás

Figyelt kérdés
képzeld el azt a helyzetet hogy visszacsöppennél a múltba, egy idegen kis faluba, fogalmad sem lenne hol és mikor vagy a időben. egyszercsak meglátnád amint jönnek a Ősmagyarok élükön a vezérekkel törve zúzva ami az útjukba kerül nagy lovas haddal, felgyújtogatják a falut és látod amint lemészárolják az embereket. döntened kell, mit tennél? kihasználnád másságod és megpróbálnál szóba állni valakivel? elmenekülnél? harcba szállnál velük? elrejtőznél? Te hogy döntenél mi lenne a legrálisabb megoldás egy ilyen helyzetben?
2009. máj. 11. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag "forgalommentes" helyen halottnak tettetném magam, amíg el nem mennek tőlem jó messzire. :P
2009. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább úgy meglepődnének mint én. Aztán meglengetném előttük a mobilomat attól tuti berezelnének és iszkiriii futás előlem :)))
2009. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha felismerném köztük Szabó Győzőt...? Vele, lehet megpróbálnék beszélni!
2009. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogx bseprobálkoznék egy normális fazonnál...de tuti megijednék
2009. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Kitenném a táblát, hogy "Letelepedésre nem alkalmas hely, a Honfoglalás leglaább 500 km-rel nyugatra kezdhető meg."
2009. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó:


Ez jó ötlet, én is beszélnék Árpáddal, h menjenek egy kicsit nyugatabbra, jobb lesz ott nekik.

2009. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Megprobálnék velük tartani,fosztogatás,gyujtogatás,+1 vezér.
2009. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi jó helyen telepedtünk le nagyon is,az más kérdés,hogy nem épp a legokosabb embereket kaptuk az esetek többségében vezetőnek:D


Én mit csinálnék?Nem is tudom,nőket akkor nem öltek,úgyhogy kitenném a cicim és elmennék velük,így én lennék az ősanya XD

2009. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nő vagyok, valahogy csak eljátsznám a csodaszarvast, és elmennénk kicsit távolabb, vagy pedig vinnék öngyújtót, és voálá!!!
2009. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elcsabitanam a vezert es mivel ugysem ismernek senkit, veluk tartanek :))
2009. máj. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!