Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Külföldi magyar nyelvü rádioadok?

Külföldi magyar nyelvü rádioadok?

Figyelt kérdés
Az elöbb halgattam a kinai magyar adást pekingböl és kedvet kaptam még kicsit halgatozni.Valaki tudna egy listát ezekröl?
2011. dec. 10. 12:54
 1/4 titak ***** válasza:

pl.

Pátria Rádió (A Szlovák Rádió 5 csatornája) a Szlovákiában élő nemzetiségi kisebbségeknek és etnikai csoportoknak sugároz adásokat az ő anyanyelvükőn. Az adások a legnagyobb idősávban (minden nap 6.00-18.00) magyarul készülnek, ami mellett ukrán, ruszin, roma, cseh, német és lengyel nyelven is készülnek programok.

2011. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Muravidéki Magyar Rádió - Nyugat-Magyarországon (Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém, Zala) az AM 558 kHz-en lehet hallgatni. A műsorok Szlovéniában készülnek, a helyi közmédia, az RTVSLO által.
2013. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Markkomarom válasza:
2014. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Markkomarom válasza:
Ja,nyáron a kínai rádiót én is vettem. :)
2014. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!