Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Többi lent

Most mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

a suliba németes vagyok,külön angol meg egy félévre 30000 ft


és én angolt akarok tanulni,mert külföldön akarok majd élni,de apámnak mondtam,hogy angol tanárhoz akarok járni,és azt mondta,hogy nem,mert nincs rá pénzünk..

neten már próbáltam ilyen oldalakról tanulni valamennyit,de azért mennyivel másabb már,hogyha rendesen,tanárral tanulom,vagy csak itthon,a gép előtt

így ha kimennék Amcsiba,max körberöhögnének

akkor most mit csináljak?


jah és olyan válaszokat nem kérek hogy "úgyis érettségi után mész ki,úgyhogy addig még van időd" meg "annyira fiatal vagy,még középsuliba is elkezdhetsz angolt tanulni" és stb.

nem,én MOST akarok

és nem is itt akarom letenni az érettségit

mondjuk szerintem ilyet nem lehet,hogy kiköltözök külföldre és ott végzem el a középsulit,de mindegy


szóval akkor mit csináljak?


2011. dec. 12. 14:52
 1/2 A kérdező kommentje:

jah igen és 14 éves vagyok

..már ha számít valamit :D

2011. dec. 12. 14:54
 2/2 anonim ***** válasza:
A "németes vagyok" mit jelent? Nem tudod magad átkérni egy angolos osztályba/csoportba?
2011. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!